TopStar

10. března 2015 20:38

Tereza Javorová

ŠOK! Jeremy Clarkson dostal padáka z Top Gearu. Porval se s producentem!

BBC se rozhodla vyhodit Jeremyho Clarksona zrovna v den natáčení nového dílu, který se má vysílat tuto neděli. K jeho odvysílání tak vůbec nedojde a zatím se neví, co bude dál. Bez hlavní hvězdy si slavný pořad o autech ale lze jen těžko představit. Proč Jeremy dostal tak náhle padáka?

Clarkson odmítl celou situaci komentovat, o vyhazov si nicméně koledoval už dlouho. Britská televize BBC, která Top Gear vysílá, se musela často potýkat se stížnostmi na Clarksonův nekorektní humor a rasistické narážky. Vrchol nastal loni v květnu, kdy Clarkson dostal od vedení poslední varování pod výhružkou vyhazovu.

Čtyřiapadesátiletý Clarkson i přes několikanásobné potrestání pusu nezavřel a nedal se zastrašit ani květnovým varováním. Dokonce měl prý problémy s některými spolupracovníky v BBC, zlomový bod ale přišel minulý týden, kdy se údajně porval s jedním z producentů. Televize každopádně rozhodnutí odvolat Clarksona nepovažuje za zcela definitivní a další informace odmítá poskytovat.

Co se stane s prestižním pořadem, který je zapsaný i do Guinessovy knihy rekordů, je zatím nejasné. Jisté je momentálně jen to, že Clarksona v neděli na obrazovkách neuvidí ani diváci, kteří ho pro jeho humor milovali, ani ti, co ho nenáviděli.

SA


Přečtěte si také