TopStar

15. července 2015 11:29

Tereza Javorová

ŠOK! Leonardo DiCaprio vypadá jako bezdomovec! Podívejte se, jak zpustl

Hvězdný Leonardo DiCaprio už není Vlk z Wall Street, ale spíše vlk poustevník. Rezignoval na svůj zevnějšek a jeho zacuchané vousy mají dost daleko k pěkně udržovanému hispterskému plnovousu. Proč o sebe nepečuje?

Leonardo je zapálený bojovník za životní prostředí. Ročně věnuje několik milionů dolarů na různé enviromentální projekty a jinak tomu nebylo ani tento rok. Čtyřicetiletá hvězda filmu Vlk z Wall Street nebo Titanic se zúčastnila summitu Organizace spojených národů o změně klimatu. A Leo tam nebyl jen pro ozdobu. Věnoval neuvěřitelných 15 milionů dolarů na záchranu naší planety!

Na summitu vypadl ještě celkem k světu. Vous měl sice dlouhý tak, že by se za něj ani Rumcajs nestyděl, ale byla na něm patrná alespoň nějaká snaha o úpravu. O pár dní později byl ale Leo spatřen se svými kamarády v losangelské čtvrti Larchmont Village, a kdyby si bystré zraky fotografů nevšimly, že se jedná o hollywoodskou hvězdu, ze soucitu byste mu hodili čtvrťák.

Leonardo si vlasy nedbale stáhl do culíku, narazil na ně kšiltovku a jeho vous spíš připomínal vrabčí hnízdo. Upozorňovat na sebe evidentně moc nechtěl. A v černých brýlích a nudném oblečení se mu to celkem i dařilo.

Útěchou snad může být, že zanedbaný vzhled snad není nová Leonardova image, ve které by si liboval. S režisérem oscarového filmu Birdman Alejandrem G. Iñárritu připravuje nový film Revenant, kvůli němuž musí vypadat jako vagabund.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio vlk Wall Street Birdman

Přečtěte si také