TopStar

7. dubna 2015 14:57

Tereza Javorová

ŠOK! Nina Dobrev opouští Upíří deníky! Přečtěte si její důvody i emotivní rozloučení

Krásná Nina Dobrev po šesti letech opouští Upíří deníky! Herečka, která ztvárnila Elenu Gilbertovou, se s fanoušky rozloučila emotivním dopisem na Instagramu.

"Právě jsem prožila nejkrásnější víkend u jezera Lanier se svojí druhou rodinou, s tvůrci Upířích deníků, a chci vám jako první říct, že to nebyla jenom oslava, ale i loučení s celou mojí pracovní rodinou. V roli Eleny jsem prožila šest sérií dobrodružství. Těch šest let bylo úžasnou životní zkušeností, ze které budu čerpat celý život," začala Nina Dobrev dojímat svoje fanoušky na Instagramu.

K dopisu připojila i fotku právě od jezera Lanier. "Byla jsem člověkem, upírem, dvojníkem i šíleným nesmrtelným. Byla jsem unesena, mučena, zabita, ale vstala jsem i z mrtvých," rekapitulovala Nina svoji roli. Celému týmu Upířích deníku poté vzkázala: "Našla jsem si několik úžasných přátel, které budu navždy milovat."

"Musím se s vámi fanoušky i s tvůrci Upířích deníků rozloučit. Je na čase, abych započala novou etapu ve svém životě. Bez vás fanoušků, kteří jste nás s láskou a nadšeně podporovali, by těchto šest neuvěřitelných let nebylo možných. Miluji vás!" rozplakala svoje fanoušky Nina.

Hořkosladké loučení

Celé loučení Niny je velmi emotivní. To potvrdila i výkonná producentka Upířích deníků Julie Plec, která Ninin odchod okomentovala v časopisu PEOPLE: "Říct sbohem Nině je jak hořkosladké, tak i překrásné. Po šesti společných letech si je celý ansámbl Upířích deníků tak blízký, jak by nikdo z nás nečekal. Nina je nadšená, že může volně rozpřáhnout křídla – trochu si odpočine, procestuje svět a my jí v tom na 100 % podporujeme. Bude nám chybět, ale těšíme se na tu vzrušující výzvu vyprávět dál příběh bratrů Salvatorových."

---

Pikoška na závěr: Upíří deníky si často lidé neprávem pletou se Stmíváním. Knižní předloha seriálu napsaná L. J. Smithovou byla totiž dlouho považována za kopii Twilight ságy, avšak první Upíří deníky vznikly už v roce 1991.

Sdílejte článek

Přečtěte si také