TopStar

3. ledna 2018 13:21

Šok! Syn Kim Kardashian byl hospitalizován!

Koncem prosince (především kvůli vánočním svátkům) vystupoval teprve dvouletý synek hvězdného páru Kim Kardashian a Kanyeho Westa na veřejnosti čím dál více. Chodil s maminkou a tetami na kluziště a byl spatřen i na večírku své babičky Kris Jenner. Nátlak společnosti ale nevydržel a nyní je hospitalizován!

Mladší potomek hvězdné dvojice oslavil 5. prosince teprve druhé narozeniny. I přesto ho rodiče přijali za dospělého jedince a doslova s sebou vláčeli po všemožných společenských událostech, jen aby se chlapcem všude pochlubili. Jeden z večerů před Novým rokem se však slavné rodince příliš nevydařil, takové napětí určitě nečekali.

28. prosince se malý Saint West dostal do nemocnice. Chlapec byl hospitalizován na následky plicní pneumonie a strávil v péči a pod permanentním dohledem lékařů celé dva dny. Je třeba zmínit, že po celou dobu byli rodiče po hochově boku a nyní je chlapci lépe. Nový rok strávil Saint se svou rodinou v pohodlí domova.

‚‚Můj drahocenný synek je tak silný! Po třech nocích v nemocnici a po tom, co jsem viděla svého miláčka připojeného k přístrojům s kyslíkem, byl náš konec roku soutěží. Pneumonie je tak děsivá. Ráda bych poděkovala každé sestřičce a lékaři, kteří pracovali na tom, aby se Saint uzdravil. Jsme vám všem velmi vděční! Je doma a vše je hned lepší. Je tak odvážný! Můj silný Saint,“ napsala Kardashian ke svému příspěvku na Instagramu. Hlavně, že chlapec je již v pořádku a Kim má nový příspěvek na svých sociálních sítích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také