TopStar

13. července 2015 13:15

Tereza Javorová

ŠOK! Will Smith si oholil hlavu a nechal narůst vous, za který by se nestyděl ani hipsterský Rumcajs!

Vtipného herce Willa Smithe známe s kraťounkými vlasy a dohladka oholenou tváří, případně sexy strništěm. Ve svých šestačtyřiceti letech se ale rozhodl, že je čas na změnu a oba porosty "prohodil". Místo lící si oholil hlavu a na tváři naopak nechal narůst hustý porost. Sluší mu to?

Smith se nedávno objevil na Comic-Conu v San Diegu s úplně novou image. S hladce oholenou hlavou a hustým, ač precizně zastřiženým vousem. Will má krásný úsměv a hezké oči, ale hlava oholená "na trestance" a vous Rumcajse mu zbytečně přidávají roky navíc. Proč si tuhle útrapu provedl? Samozřejmě kvůli novému filmu, jímž je komiksová týmovka Sebevražedný oddíl. Will v ní hraje nájemného zabijáka Deadshota, jenž společně s dalšími slavnými padouchy plní nebezpečné mise pro vládu. A protože Smith nechce, aby Deadshot připomínal jeho předchozí filmové postavy, rozhodl se pro tuhle radikální změnu. Jak se vám takhle líbí?

Americký herec, producent, komik a rapper patří k nejvýdělečnějším hercům Hollywoodu. Zahrál si ve filmech jako Ali, Muži v černém, Hitch: Lék pro moderního muže nebo Já, legenda. Díky svému přirozenému šarmu má už od dětství přezdíku Princ. I možná díky tomu je šťastně ženatý s herečkou a producentkou Jedou Pinkett Smith a má dvě děti.

Sdílejte článek
Štítky holení porost Will Smith

Přečtěte si také