TopStar

25. března 2015 09:50

Ivana Nádvorníková

Šok! Zayn Malik opouští boyband One Direction!

Jsou slavní skoro jako Beatles... a vypadá to, že možná jako Beatles taky skončí. Je to jen pár chvil, co se dostala na světlo světa zpráva, že skupinu pouští Zayn Malik!

"Odcházím, protože chci žít normální život dvaadvacetiletého kluka, který je schopen relaxovat a mít taky volno bez neustálé pozornosti kamer a reflektorů. Vím, že mám v LIamovi, Harrym, Louisovi a Niallovi kamarády na celý život, a vím, že One Direction budou dál ta nejlepší kapela na světě," říká se v prohlášení, které ke svému odchodu vydal.

Kapela prý bude dál fungovat jen ve čtveřici a jen ve čtyřech se taky pustí do nahrávání nového alba.

"Můj život s One Direction mi dal víc, než jsem si kdy uměl představit. Ale po pěti letech fungování v kapele mám pocit, že je ten správný čas odejít. Chtěl bych se omluvit fanouškům, jestli kvůli tomu budou smutní, ale musel jsem udělat, co cítím ve svém srdci," říká Zayn.

Jak se k jeho odchodu postavil zbytek opuštěné kapely? "Jsme fakt smutní, když vidíme Zayna odcházet, ale naprosto respektujeme jeho rozhodnutí a přejeme mu do budoucna ze srdce všechno nejlepší."

One Direction je britsko-irská chlapecká hudební skupina založená v roce 2010, kterou tvoří Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Skončili třetí v sedmé sérii The X Factor, poté skupina podepsala nahrávací smlouvu se společností Syco Music, dceřinou firmou Sony Music.

V X-Factoru se nejdříve snažili uspět jako jednotlivci, ale na bootcampu je Nicole Scherzinger, Simon Cowell a Louis Walsh dali dohromady a skupina postoupila do domu porotců se jménem One Direction, které vymyslel Harry Styles.

Jako skupina v loňském roce vydělali více než 49 milionů liber! Což znamená, že každému připadne něco okolo šesti milionů liber (více jak 200 milionů Kč)! Jak to ovšem s jejich výdělky bude teď, když je opouští Zayn, to je otázka. Bude boyband fanynkám bez něj stačit?

Kdo je Zayn Malik:

Zain Javadd „Zayn“ Malik (* 12. ledna 1993) pochází z města Bradford v hrabství Západní Yorkshire v Anglii. Jeho otec Yaser je pákistánský Brit, matka Tricia je Britka. Má tři sestry, které se jmenují Doniya, Waliyha a Safaa. Vyrůstal v East Bowlingu a navštěvoval zde Lower Fields Primary School. Přestoupil však na státní školu Tong High School. Má rád současnou městskou hudbu, vyrůstal na R&B a rapu. Jeho idolem je Bruno Mars. V X-Factoru zpíval jako sólový zpěvák „Let Me Love You“ od Maria. Ze všech členů One Direction má největší rozsah hlasu. Od srpna 2013 je zasnoubený se zpěvačkou Perrie Edwards ze skupiny Little Mix.

Iv

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také