TopStar

15. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Sokolová začala běhat! Kvůli postavě, která ji živí

Až modelka Kateřina Sokolová (24) skončí s modelingem, rozhodně se nemusí bát, že bude bez práce. V klidu by se uživila mícháním koktejlů.

Na kubánské party se projevila jako profesionální barmanka a s přehledem tak strčila do kapsy kolegyně Jitku Válkovou a Petru Faltýnovou.

"Miluju léto. Když to vyjde, sejdeme se s přáteli a grilujeme. Máme rádi dobré jídlo i pití. Namíchat si Mojito nebo Cuba Libre zvládne doma každý, základem jsou kvalitní ingredience. Profesionálně sice zkouším dělat koktejly poprvé, ale občas se mi už stalo, když jsem byla trochu rozveselená, že jsem vlítla ze srandy za bar a míchala ostošest,“ prozradila modelka, která není zastáncem diet a trochy kalorií v alkoholu se rozhodně nebojí.

„Snažím se jíst zdravě a hodně pít. Když mám na něco chuť, tak si to prostě dám, ale jen v malém množství. Moje tělo mě živí, proto ho musím nestále udržovat ve formě. Teď jsem začala běhat, to mě docela chytlo. Denně uběhnu čtyři až šest kilometrů, záleží na tom, jak jsem zrovna ve formě. Nedokážu si ale představit sportovat bez iPodu, protože hudba mě doslova nabíjí."

Naopak její mazlíček Parson Russell teriér Richie jí při sportu překáží. „S ním se ale moc běhat nedá. Minule jsme ho s přítelem vzali s sebou na kolečkové brusle a dopadlo to tak, že nás málem přizabil. Honza ho vzal na vodítko, je to přece jen bývalý hokejista, takže dokáže lépe udržet balanc, ale na Richieho prostě neměl. Šel nám oběma po nohou a pokoušel se nás srazit k zemi. Byl to docela adrenalin.“

-dad-


Přečtěte si také