TopStar

28. ledna 2018 09:00

Šokující fotky Madonny! Takhle lacině zpěvačka ještě nevypadala!

Provokativní a lascivní fotky nejsou pro Madonnu (59) žádnou zvláštností. Je to jen pár hodin, co zpěvačka zveřejnila nové fotografie na svém Instagramu. Stárnoucí hvězda si k tělu přitiskla kabelku a nechala se nafotit nahoře bez. Což o to, kdyby kabelka zahalovala poprsí popové babičky, nebyli by fanoušci tolik pobouřeni. Své přednosti ale Madonna začmárala černou barvou a ne příliš úspěšně.

‚‚Pořád tu tašku miluju a slintám nad ní,“ napsala ke své šokující fotce nestydatá zpěvačka a předvedla nejen kabelku z nové kolekce Louis Vuitton, ale především svůj hrudník. Aby toho nebylo málo, tak připsala Madonna hashtag #nofriends, kterým se přiznala, že nemá žádné přátele.

Hvězda si uvědomila, že fotku nemůže zveřejnit bez cenzury, proto ty nejintimnější partie zlehka přebarvila černou barvou. I přesto byla fotka krajně nevhodná a fanoušky pobouřila. Takové snímky jsou podle nich nemístné vůči zpěvaččině věku: ‚‚Ženy po 40 by se neměly fotit nahé a demonstrovat svoje prsa nebo další intimní části těla. Měly by se zkrátka chovat slušně.“

‚‚Madonno, jste v pořádku?“ zněl jeden z dalších komentářů. Fotografií bylo však více a jedna navazovala na druhou. Na dvou z nich je nahá Madonna a na třetí je po boku americké herečky Debi Mazar a dalších svých přátel, kdy si všichni společně prohlíží kabelku posázenou kameny a ‚‚slintají nad ní“. Je pravda, že na poslední fotce se Madonna nesvlékla a snímek tak působí sofistikovaně.

Fotky, které hvězda pravidelně na svém Instagramu zveřejňuje, jsou vesměs dost nepodařené. Nejde jen o katastrofální selfíčka, ale i fotky se zpěvaččinou dcerou Lourdes Leon, která prezentuje neoholené podpaží. Samozřejmě, že právě tahle fotka fanoušky opět pobouřila. A tady máme jednu z nich! Jak vidíme, jablko od stromu nepadá daleko.

Sdílejte článek

Přečtěte si také