TopStar

8. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Šokující odhalení zpěvačky Cher: Sex s Tomem Cruisem

Hned několik šokujících přiznání vyšlo z úst americké zpěvačky Cher (67) v pořadu Watch What Happens Live. Přiznala sex se ženou a prohlásila, že jejím nejlepším milencem byl herec Tom Cruise (50).

Na dotaz, kdo byl jejím nejlepším partnerem, bez obalu prohlásila, že Tom Cruise. „Víte, on nebyl vždycky posedlý scientologií. Bylo to s ním pořádně vášnivé. Je to skvělý, úžasný a milý muž. Jsem ráda, že jsem měla tu čest ho v životě poznat,“ přiznala v rozhovoru zpěvačka.

Cher s Cruisem chodila v 80. letech. S jejich sexuálním vztahem se zpěvačka v pořadu vůbec netajila. „Měla jsem ty nejlepší milence, on ale patřil mezi nejlepší pětku. Sex jsem ale měla i s ženami a rozhodně se za to nestydím,“ přidala Cher do pléna další pikantnost ze svého života.

Zpěvačka momentálně připravuje nové album s názvem Closer to the Truth, které vyjde v září. Jako první z chystané desky zveřejnila singl Woman´s World.

CD, na které napsaly skladby i Pink či Lady Gaga, bude jejím prvním albem od roku 2001. Tehdy jí vyšla 25. studiovka Living Proof. Nové album chce rodačka z Kalifornie představit na turné, které se pracovně nazývá Never Can Say Goodbye Tour.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky milenec Lady Gaga Sex Tom Cruise album Cher

Přečtěte si také