TopStar

12. dubna 2019 14:00

Tereza Šulcová

ŠOKUJÍCÍ PROHLÁŠENÍ: Angelina Jolie chce zpět Brada Pitta!

Je to už nějaká doba, co Angelina řeší rozvod s Bradem Pittem. Dlouho se nemohli dohodnout na péči o děti a majetkovém vypořádání. Nyní herečka oznámila, že se chce s ním dát opět dohromady a zachránit jejich manželství a rodinu. Jak na tuto šokující novinu reagoval bývalý manžel?

Podle informací deníku The Sun není Pitt moc nadšený, ale snaží se udržet s Angelinou přátelský vztah kvůli dětem. „Angelina dala Bradovi jasně najevo, že se chce k němu vrátit a zkusit to ještě jednou,“ svěřil se zdroj. „Jejím přáním je být opět rodinou a nezdá se, že by počítala s odmítnutím,“ dodal zdroj.

„To je také důvod, proč je jejich rozvod tak složitý. Brad u soudu mlčel a snažil se Angelině co nejvíce vyhovět v požadavcích i přes to, že věděl, že ho jeho bývalá žena chce zpět,“ vysvětloval zdroj.

Pitt se oženil s Jolie v roce 2014 a manželství jim vydrželo pouhé dva roky, než byla podána žádost o rozvod. Podle tajného zdroje ho Angelina nebude přemlouvat k návratu, ale stojí o něj. Dvojice se konečně dohodla na péči o děti, ale nedokážou se shodnout na jiných zásadních věcech, které je třeba ještě vyřešit. Rozvod tedy není zdaleka u konce.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt návrat Angelina Jolie

Přečtěte si také