TopStar

6. května 2014 22:41

Šokující vývoj: Josef Rychtář podezřelý ze spoluúčasti na sebevraždě! Byli jsme u toho, když si kriminálka přišla pro důkazy (FOTOGALERIE)

Vyšetřování sebevraždy zpěvačky Ivety Bartošové nabralo v úterý překvapivý obrat. Její manžel Josef Rychtář je podle informací redakce Zpravodajství FTV Prima policií podezřelý z přečinu účasti na sebevraždě. Za to mu podle trestního zákoníku hrozí až tri roky vězení.

Redakce Prima-Style.cz zastihla vyšetřovatele přímo při práci: Podívejte se do FOTOGALERIE:

Josef Rychtář strávil valnou část úterka výpovědí na policii v Praze. Na rozdíl od minulých dnů, kdy ochotně poskytoval rozhovory, se ale nyní zdráhá cokoliv komentovat.

"Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu účast na sebevraždě," sdělila dozorující státní zástupkyně Kamila Vildová redakci Zpravodajství FTV Prima.

Kolem sebevraždy Ivety Bartošové panuje mnoho nejasností, klíčovým důkazem může být například zfalšované datum na dopise na rozloučenou, který měla zpěvačka údajně napsat pro svého syna Artura. Nesedí také další indicie a výpovědi.

Celou situaci jen ztěžuje nechutný tanec kolem organizace pohřbu, který se pravděpodobně nakonec přece jen uskuteční bez účasti veřejnosti, podrobnosti zatím nejsou známy.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také