TopStar

18. ledna 2019 09:30

Tereza Šulcová

Sophie Turner si nesměla během natáčení Game Of Thrones mýt vlasy! Svěřila se, kdy má vyjít závěrečná řada!

Britská herečka Sophie Turner, kterou téměř každý zná díky její roli Sansy Stark v Game Of Thrones, se svěřila, že měla zakázáno si během natáčení mýt vlasy. „Bylo to strašně nechutné,“ přiznává.

Herečka je dnes známá svou blonďatou hřívou, kterou razantně zkrátila. Dříve ale měla dlouhé zrzavé vlasy, které si nesměla několik týdnů mýt. Tato informace vyplula na povrch poté, co dala Turner rozhovor časopisu InStyle, kde se zmínila, že natáčení pro ni nebylo úplně to pravé ořechové.

„Od páté sezóny mi zakazovali si umýt vlasy. Bylo to opravdu odporné. Vlasy jsem měla strašně mastné,“ svěřila se seriálová hvězda. Také přiznala, že mastnota byla tak obrovská, že dokonce umělé sněhové vločky jí nešly z vlasů vyčesat.

Sophie se svěřila, že ve Spojených státech má být finální řada slavného seriálu na televizní obrazovky uvedena 14. dubna 2019 v devět hodin večer. Ve Velké Británii následující den ve dvě hodiny ráno. Série bude mít 6 epizod a každá z nich bude mít přes 60 minut. A herečce konečně dovolili nosit paruku!

Hodně lidí si herečku spojuje se zpěvákem Joe Jonasem - a dělá správně! Tato kráska randí se zpěvákem od roku 2016, kdy byli spolu poprvé spatřeni ruku v ruce. Spekuluje se, že jejich svatba proběhne letos v létě v Paříži, alespoň to tak tvrdí magazín Us Weekly. Rok 2018 byl pro Joe Jonase významný. Oženil se totiž jeho bratr Nick Jonas s indickou kráskou Priyankou Choprou. Kdy si své ano řekne Joe se Sophií? Necháme se překvapit!

Sdílejte článek

Přečtěte si také