TopStar

16. října 2013 06:50

Dagmar Dandová

Souboj akčních hrdinů: Arnold Schwarzenegger nebo Sylvestr Stallone?

Sylvestr Stallone a Arnold Schwarzenegger: dvě filmové legendy, které v podstatě stály u zrodu žánru akčních snímků. Z jejich filmů z 80. let jako Barbar Conan, Rocky, Terminátor, Rambo, Komando nebo Predátor se staly naprosté klasiky.

A nyní se oba herci konečně potkávají ve společném filmu Plán útěku.

Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger se na plátně sice už jednou potkali, a to při natáčení filmu Expendables: Postradatelní, kde měl ovšem Schwarzenegger jen drobné cameo čili štěk.

V Plánu útěku budou mít poprvé rovnocenné role a snad bude konečně zodpovězena otázka, kdo by dal tomu druhému nakládačku.

Ve filmu se oba akční hrdinové snaží utéct z dokonale zabezpečeného vězení a snímek trochu připomíná Stallonův starší akčňák Tango a Cash, kde ale utíkal z vězení s jiným parťákem: Kurtem Russellem. Se Schwarzeneggerem to prý bude mnohem akčnější.

Navíc v Plánu útěku uvidíte filmového Terminátora poprvé s šedivými vlasy. Zatímco Sly pořád díky kvalitní barvě na vlasy tvrdí, že je věčný brunet, Arnie si rezignovaně nechal narůst bradku a netají se tím, že i akční hrdinové stárnou.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Arnold Schwarzenegger útěk Terminátor Sylvester Stallone Rocky Rambo Hrdina Conan Kurt Russell

Přečtěte si také