TopStar

19. září 2013 21:40

Dagmar Dandová

Souboj brunet: Zdeňka si vybrala do Duelu Nikol

Trucováním, kňouráním a nevychovaností si Zdeňka vysloužila řadu palců, kterými ji soupeři poslali do Duelu. A ve čtvrtek večer nasadila svému chování korunu, když si ve Výzvě vybrala za soupeře Nikol. Že by ji život ve Vile omrzel?

O tom, koho si Zdeňka zvolí za soupeře do pátečního Duelu, kolovala spousta spekulací ve Vile i mezi fanoušky. K jednoznačnému závěru ani jeden tábor nedospěl, možná proto, že do poslední si s Volbou nevěděla rady ani samotná Zdeňka. Dokonce se nechala slyšet, že by si mohla vybrat Thomase, čímž by ovšem navždy rozbila společnou milostnou idylku ve Vile. A tak do polední chvíle panovalo během čtvrteční Výzvy napětí.

Oběť zášti vůči Thomasovi?

V úvodu přímého přenosu Zdenča prozradila, že své „vypalcování“ nebere tak, že by ji už ve Vile někdo nechtěl. Jejím prostřednictvím prý soupeři chtěli ublížit někomu jinému – myšleno jistě Thomasovi. Silikonová panenka si zkrátka vůbec nedokáže připustit, že by ji třeba kdo neměl rád.

Konečně kámoška

Hostem večera byla tentokrát Evina kamarádka Gábina. Podle ní si Eva nasadila masku, přes kterou se bojí ostatní lidi pouštět. Vzhledem ke svým životním zkušenostem už totiž nikomu nevěří. Ale samozřejmě touží po hezkém, pohodovém životě. A jak se už ve třinácti letech dostala mezi české celebrity? Díky starší kamarádce, které pomáhala v redakci. A co by si Eva nejvíc přála dnes? "Abych se dočkala pravedlnosti, viník byl potrestán a já z toho vybruslila," dodala Eva ve Zpovědnici. Do studia dorazil i její přítel Lukáš, který jí přinesl krtečka pro štěstí, aby se jí ve Vile lépe žilo. "Děkuju, lásko, že jsi, a doufám, že na mě počkáš," vzkázala mu Eva.

Psí radosti

V té chvíli už Lucce připadal přímý přenos moc dlouhý. "Já se vždycky hrozně přežeru," konstatovala. Vzápětí už moderátorka Tereza Pergnerová poslala Zdenču do ložnice, aby měla klid na přemýšlení o svém soupeři. A Lucka mazala šupem do Zpovědnice, aby Tereze prozradila, jak moc jí psí náštěva ve Vile pomohla překonat zhroucení, kterému ve středu málem podlehla.

Zdenička bavička?

Pohledná brunetka prý šla do Vily, aby bavila lidi, a tak jsme se mohlli podívat, jak se jí to doposud dařilo. Po krátké sondě do duší VyVolených a rekalitulaci jejich obtížného úterka konečně došlo na lámání chleba: Do Duelu se Zdeňkou půjde NIKOL!

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě ve 20:15

Pro Zdeňku posílejte SMS ve tvaru ZDEŇKA na tel. č. 906 02 03

Pro Nikol posílejte SMS ve tvaru NIKOL na tel. č. 906 02 03

SMS hlasování

– hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice

– maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola

– cena SMS je 3 Kč včetně DPH

Hlasování prostřednictvím Facebooku

– v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou

– webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013

– hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni

– po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni


Přečtěte si také