TopStar

23. listopadu 2018 12:36

Soud zamíchal kartami: Kristelová dostala 3 měsíce, Řepka vyvázl

Ve čtvrtek 22. listopadu proběhlo v poledních hodinách soudní líčení případu Řepka a Kristelová kontra Erbová. A verdikt zněl vskutku překvapivě. Tomáš Řepka (44) si vysloužil ‚‚pouhých‘‘ 300 hodin obecně prospěšných prací, zatímco jeho partnerka Kateřina Kristelová (39) vyfasovala tři měsíce odnětí svobody s podmínkou na jeden rok. No a Top Star u toho nechyběl! Jak to tedy celé bylo?

Prvotní rozsudek zněl, že Kateřina Kristelová měla uhradit pokutu ve výši 50 tisíci korun s tím, že pokud by částku neuhradila, čekal by ji náhradní trest ve výši 4 měsíců odnětí svobody. Oproti tomu Tomáš Řepka na tom byl o poznání hůře - byl uznán vinným a odsouzen v délce 6 měsíců vězení ve věznici s ostrahou. Dvojice se ovšem odvolala a soudní líčení pokračovalo.

K líčení se nedostavil ani jeden z aktérů celého incidentu. Tomáš Řepka si nakonec od soudu vysloužil 300 hodin veřejně prospěšných prací, což je radikálně nižší trest než mu hrozil předtím. Zametání ulic a podobné aktivity mu teď jistě přijdou podstatně příjemnější. Hůř dopadla jeho partnerka Kateřina Kristelová. Té se trest radikálně zvýšil. Nakonec byla odsouzena na 3 měsíce odnětí svobody s podmínkou na jeden rok. A proti tomuto verdiktu se už zamilované hrdličky odvolat nemohou.

‚‚Oba jsme spokojení a šťastní a jsme rádi, že to takhle dopadlo,‘‘ uvedl pro Blesk.cz Řepka těsně po vynesení rozsudku. Kateřina je tedy evidentně ráda, že nemusí platit pokutu. A bývalý fotbalista je štěstím bez sebe, že za mříže nepůjde.

‚‚Vina obou byla bez důvodných pochybností prokázána. Kristelová má jednoznačnou vinu u prvního skutku, je usvědčována kamerovým záznamem z banky, legendě o placení zálohy na hory jsme neuvěřili. Nejsou pochybnosti o tom, za co platili. Opakovaně slovně napadala poškozenou. Poškozená byla opakovaně kontaktována cizími muži s nabídkou sexu, jednání obou obžalovaných ohrozila její vztahy a soukromí. Není důvod nevěřit poškozené, jak se jí to celé dotklo, terčem posměchu se staly i její děti. Jednání obžalovaných nelze bagatelizovat,‘‘ zněl oficiální verdikt ze strany soudce Petra Hlaviny.

No, vypadá to, že veselé dny této dvojice budou pokračovat a Kateřina se z celé situace vůbec nepoučila. Naopak na svých sociálních sítích pokračuje zveřejňovat výsměšné příspěvky a dělá, že se jí kauza pornoinzerátů vlastně vůbec netýká. Měla by ale myslet na to, že právě jí hrozí odnětí svobody a v tom jí Tomáš už jistě nepomůže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také