TopStar

28. července 2018 09:00

Soutěž Muž roku 2018 jde do finále! Představujeme vám Daniela Koždoně, Jana Vaníčka a Jiřího Kmoníčka

Přesně za měsíc budeme znát vyvoleného, který usedne na pomyslný trůn nejkrásnějšího muže České republiky. Připravili jsme proto pro vás detailnější představení finalistů. Čemu se v soukromém životě věnují a co může být jejich silná stránka? Představíme si poslední tři finalisty!

Daniel Koždoň

Tento pětadvacetiletý fešák už má s modelingem zkušenosti a na jeho postavě jsou vidět hodiny dřiny! Aby ne, Daniel se živí jako osobní trenér. Co nás zaujalo na jeho instagramu je to, že kromě fotek vymakaného těla se své fanoušky snaží inspirovat citáty a knihami s tématem osobního rozvoje. Na sociálních sítích se Daniel chlubí fotkami se svou přítelkyní. Ta se bude muset obrnit chápavostí. Ne jedna žena se ho bude totiž snažit ukořistit. A že těch krásek v branži je!

Jan Vaníček

Se svými 193 centimetry nejvyšší chlap finále. Student práv se do soutěže přihlásil sám. Roli v tom hrála jeho cílevědomost a touha po nových zážitcích a zkušenostech. Mezi jeho zájmy patří cvičení, fotbal a přátelé. Nemyslete si ale, že student práv sní pouze o tom stát se notářem nebo advokátem. Honzovi by se líbilo, kdyby mu soutěž pomohla k tomu, aby si zahrál v reklamě. Co myslíte, má šanci?

Jiří Kmoníček

Strojař, který ocení dobrý steak. Na levé straně hrudi hrdě nosí dvouocasého lva a sám trochu lituje, že kdyby se narodil o den později, byl by oficiálně lvem i podle horoskopu. Pravděpodobně i kvůli své profesi, kdy se jako jeden z mála z party finalistů neživí prezentací svého těla, není příliš aktivní na sociálních sítích. Na internetu nenajdete Jirky polonahé tělo nebo fotky z dovolené tak jako u jiných adeptů na Muže roku. Podle několika anket, které jsme na internetu navštívili však tento sympatický mladík má šanci na pěkné umístění!

To bylo všech 12 finalistů. Malá rekapitulace pro vás: zde jsme představovali Martina Horáka, Pavla Dytrta a Jakuba Stehlíka. Ve druhém díle článků jsme se zaměřili na Cao Thanh Tunga, Radka Adámka a Jakuba Kochtu. Třetí trojici vytvořili Jakub Jurčák, Jan Burian a Roman Pořádek. Tak už máte jasno, komu budete držet palce?

Sdílejte článek

Přečtěte si také