TopStar

24. srpna 2017 20:52

vedran

Soutěž Muž roku čeká na finále a už slaví vítězství v zahraničí

Finále Muže roku 2017 je na spadnutí, odehraje se v Náchodě už v pátek večer. Pořadatel David Novotný ale slaví už teď, z Indonésie přišla skvělá zpráva – jeden z loňských finalistů vybojoval zlato mezi Evropany a celosvětově obsadil třetí příčku.

Vítězové i finalisté Muže roku pravidelně reprezentují Česko na mezinárodních soutěžích, jak to ostatně bylo zvykem i u klasické České Miss. Pánskou obdobou Miss Universe nebo Miss International je Man Of The Year, kde se vybírají vítězové kontinentálně i celkově. Náš zástupce Lukáš Lesák zabodoval hned dvakrát – mezi zástupci starého kontinentu skončil první a celkově se umístil třetí.

„Jsem z toho velmi překvapený, je to obrovský úspěch pro celou soutěž Muž roku,“ uvedl ředitel soutěže David Novotný.

Lukáš Lesák měl v Indonésii velmi nabitý program, do kterého se během dvou týdnů museli vejít nejen zkoušky na soutěž, ale i focení, módní přehlídky či poznávání a objevování exotiku.

"Já jsem to nečekal, určitě bych se chtěl nyní více věnovat modelingu,“ přiznal Lukáš Lesák, kterého nyní živí především finanční poradenství.

Další vítěze domácího Muže roku pozná Česko už v pátek večer, kdy se v Náchodě odehraje tradiční finálový večer. Osobně se ho zúčastní i Mister International 2016, Libanonec Paul Iskandar, jemuž v Česku dělá osobního průvodce Muž roku 2015 Jakub Kraus.

„O České republice jsem už slyšel, hlavně o Praze a jsem na ni hodně zvědavý. Při nočním letu jsem toho moc nenaspal a jak vidím, asi to nedoženu. Ale i přesto, že mám nabitý program, se moc těším, co tady všechno uvidím a zažiju,“ řekl nejkrásnější muž světa Iskandar, jenž mimo jiné zavítal na kliniku estetické medicíny. Rovnou ale přiznal, že ve 24 nepotřebuje svůj zevnějšek příliš vylepšovat.

„Zatím jsem osobně nevyužil žádnou podobnou službu, ale vůbec proti tomu nic nemám, naopak. Podporuji všechno, co pomůže člověku ke zdravému sebevědomí, a tím například plastická chirurgie určitě je,“ zamýšlel se Paul Iskandara pak už se smíchem dodal: „Určitě přijde doba, kdy i já si nějakou tu zkrášlující proceduru vyzkouším, protože nikdo nemládne.“

O titul Muž roku 2017 letos bojuje dvanáct finalistů z celé České republiky. Mezi finalisty převažují trenéři fitness, studenti či advokátní koncipient a kadeřník.

Který finalista se vám líbí nejvíc? Hlasujte pro ně prostřednictvím Facebooku. Na finalisty osobně dohlíží moderátorka Lenka Špillarová, jež celý finálový večer bude mapovat pro TOP STAR.

Sdílejte článek

Přečtěte si také