TopStar

31. srpna 2018 09:49

Markéta Škorňová

Soutěž Schwarzkopf Elite Model Look 2018 zná své vítěze!

Pražský hrad má za sebou další finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018. Ve Španělském sále se včera po mole procházely budoucí naděje světového modelingu. Pojďte se podívat na vítěze!

Stalo se již tradicí, že na konci prázdnin odborná porota složená z těch největších odborníků v oblasti módy, vybere ve Španělském sále Pražského hradu budoucí hvězdy světového modelingu. Své o tom ví například Linda Vojtová, Michaela Kociánová či Denisa Dvořáková- přední světové topmodelky, které bez nadsázky dobyly módní svět.

Jelikož se jedná o československou soutěž, vybírala porota ty nejlepší jak z České republiky, tak i ze Slovenska.

A kdo z šestadvaceti dívek a kluků si nakonec odnesl cenu pro vítěze? Za Českou republiku vyhráli Marie Sýkorová (15) a Martin Burian (20), za Slovensko potom Jasmína Simonová (14) a Jakub Janírek (18).

Ředitel české i slovenské agentury Elite Sáša Jány byl z úrovní letošních finalistů velmi spokojený a věří, že čtveřice vítězů má šanci uspět na světovém finále prestižní modelingové soutěže, které se uskuteční v listopadu.

Večer, který se svým pomyslným vtipem a šarmem opět provázel Jakub Prachař, si nenechalo ujít nespočet českých a slovenských celebrit v čele se zmíněnými modelkami Denisou Dvořákovou a Michaelou Kociánovou. V sále se také objevila herečka Hana Vagnerová, Agáta Prachařová, či Zorka Hejdová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také