TopStar

15. července 2013 11:30

Dagmar Dandová

Špatná zpráva pro Angelinu Jolie: George Clooney je zase volný!

Možná vás to překvapí, ale nedávný rozchod George Clooneyho (52) s přítelkyní se dotkne domácnosti slavného páru „Brangelina“. Angelina z faktu, že je zase George sám, vůbec nemá radost.

George Clooney a Brad Pitt jsou totiž blízcí kamarádi, kteří bývali zvyklí popadnout motorky a vyrazit na dlouhé pánské jízdy. George se svých partnerek nikdy neptal a prostě vyrazil, Brad je na tom ale hůř. Vězí v rodině se šesti dětmi a jen tak se neutrhne. Je všeobecně známo, že Angelina Jolie považuje George Clooneyho za nevhodného kamaráda pro svého Brada. Teď se právem může bát, že se znovu ozve telefon a prošedivělý seladon se pokusí Pitta vytáhnout na nějakou akci.

Clooney by určitě nebyl proti, kdyby se Brad připojil k partičce kamarádů, se kterou George tráví prázdniny ve svém domě u italského jezera Como. Rozhodně to nevypadá, že by se tam nudili, nebo že by hollywoodská hvězda trpěla nějakým steskem po své expřítelkyni, bývalé zápasnici Stacy Keibler (33), se kterou chodila dva roky.

Dlužno podotknout, že ani Stacy nesmutní. Se svou partou kamarádek si teď užívá v Malibu. Potvrzují se tak zprávy, že rozchod bojovnice a známého herce proběhl v přátelském duchu. „Hodně si o vztahu povídali a nakonec se domluvili na rozchodu. Zůstanou ale určitě přáteli,“ řekl zdroj z blízkosti páru. Není tedy pravděpodobné, že by se George rozešel s přítelkyní přes textovou zprávu, jak se spekuluje. Vypadá to dokonce, že už spolu nejsou pěkných pár týdnů. Poslední společný snímek pořídili fotografové na konci března.

Důvodem k rozchodu byla Stacyina touha po rodině. „Pochopila, že George svůj názor na děti a rodinu nikdy nezmění, zatímco ona si obojí do budoucna přeje,“ říká zdroj. Potvrdila se mimochodem i slova Georgovy sestry Adele Zeidler. Ta loni na obranu svého sourozence prohlásila, že sice její bratr ani náhodou není gay, nicméně Stacy si nikdy nevezme.

George Clooney byl jednou krátce ženatý. Od rozvodu si ale užívá staromládeneckého života a vybírá si krásné partnerky z branže. Chodil například s herečkami Kelly Preston, Renneé Zellweger (ta po rozchodu dokonce nocovala před jeho domem v autě) nebo s modelkou Elizabeth Canalis.

-jad-

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt rozchod George Clooney Angelina Jolie Renée Zellweger Brangelina

Přečtěte si také