TopStar

8. dubna 2018 09:12

Spekulace potvrzeny! Kate Hudson čeká třetí děťátko

Herečka Kate Hudson (38) je těhotná! Ačkoli je vždy aktivní, poslední dobou na svých sociálních sítích blondýnka příliš fotek nesdílela a o svém soukromí se nevyjadřovala. Teď se ale na svém Instagramu pochlubila, že se stane brzy trojnásobnou maminkou.

Herečka si také postěžovala na špatný fyzický stav, protože v prvním trimestru je jí prý vždy nejhůř. A právě to byl důvod snížené aktivity na sociálních sítích. V současnosti je už ale fit a užívá si chvilky očekávání třetího dítka. Kate zveřejnila video, na kterém je vidět zakulacující se bříško, a dokonce promluvila o pohlaví.

Kate a její přítel Danny Fujikawa se teď chystají k narození holčičky. ‚‚Překvapení! Pokud vás zajímalo, proč jsem tak dlouho nebyla na sociálních sítích, tak proto, že jsem se cítila hrozně špatně. Dělalo se mi špatně z Boomerangů i fotoaparátů celkově. Tohle těhotenství je těžší než ta předchozí. Snažili jsme se udržet novinku co nejdéle v tajnosti, ale teď už to skrývat nejde. Moje děti, Danny, já a celá rodina jsme nesmírně šťastni. Holčička už je na cestě,‘‘ napsala Hudson oficiální vyjádření ke svému třetímu těhotenství.

Dcera slavné herečky Goldie Hawn už dvě děti má. Čtrnáctiletého Rydera porodila rockové hvězdě Chrisi Robinsonovi a šestiletého Binghama má s frontmanem Muse Mattem Bellamym. Na jaře roku 2017 Kate zveřejnila svůj vztah s Dannym Fujikawou, který je jejím kamarádem už od dětství. A v lednu 2018 se začalo mluvit o chystané svatbě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také