TopStar

2. dubna 2014 09:00

Dagmar Dandová

Spice Girls se vrací, ale jedna chybí. Tipněte která

Britská dívčí skupina Spice Girls založená v roce 1994 patřila mezi jednu z nejúspěšnějších kapel 90. let 20. století. Tvořily ji Victoria Adams (dnes Beckham), Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Halliwell.

A nyní se holky chtějí opět vrátit, ale tentokrát bez Victorie. Pro tu už je to pod její úroveň. Nicméně dala holkám své požehnání....

V roce 1998 se Spice Girls rozpadly, ale holky si brzy uvědomily, že jako sólistky je žádná velká kariéra nečeká.

První se zkoušela samostatně prosadit zpěvačka Geri Halliwell, ale po jednom úspěšném singlu It's Raining Men nazpívala už jen propadáky. A ostatní holky z kapely to měly podobně.

Největší terno ale udělala Victorie alias Posh Spice. Podařilo se jí sbalit slavného fotbalistu Davida Beckhama. Po jeho boku se stala snad ještě známější než v dobách největší slávy Spice Girls. Stala se z ní matka na plný úvazek a do toho se prosadila jako úspěšná módní návrhářka.

Ostatní holky v kapele už takové štěstí neměly a po pár letech jim došly finance. Rychle si uvědomily, že jestli chtějí vydělat ještě někdy nějaké peníze, budou muset obnovit Spice Girls.

A tak v roce 2007 ohlásily, že se celá skupina vrací na koncertní pódia. Natočily nové písně (ne moc úspěšné) a vyrazily na turné The Return Of The Spice Girls. Jejich první londýnský koncert byl vyprodaný v rekordních 38 sekundách.

Brzy ale vydaly oficiální prohlášení, že kvůli rodinným závazkům ruší zbytek turné a všechny koncerty mimo Evropu. Neoficiálně si prý holky tak lezly na nervy, že to spolu už prostě nemohly vydržet.

Jenže... Je tu rok 2014 a holkám zřejmě zase došly peníze a tak znovu vyhlásily, že obnovují kapelu. Vzhledem k tomu, že se módní kolekce Victorie Beckham dobře prodává a její manžel David stále skvěle vydělává, skrečovala to hned od začátku.

A podobné terno, jako udělala ona s Beckhamem, se teď povedlo i Geri Halliwell. Sbalila šéfa stáje Red Bull Christiana Hornera. Milovník rychlých aut ale kvůli Geri opustil svou dlouholetou partnerku Beverley Allen, která mu před 6 měsíci porodila dceru Olivii. Takže pokud ho Geri nedostane do chomoutu, vypadá to, že na turné nakonec pojede i ona.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky David Beckham Victoria Beckham Spice Girls sbalit terno

Přečtěte si také