TopStar

4. února 2018 10:10

Spice Girls se vrací na scénu!

A je to definitivní! Victoria Beckham byla posledním článkem dívčí kapely, která obnovovat světoznámou hudební skupinu nechtěla. Před pár hodinami ale na svém Instagramu zveřejnila fotku z domu Geri Halliwell, kde se sešly všechny bývalé členky. A co vy, těšíte se?

Všechny dívky se sešly v domě jedné z členek, konkrétně u Geri Halliwell. Jejich schůzka ale nebyla jen nostalgická sešlost kamarádek. Děvčata se sešla, aby probrala plánu ohledně velkého návratu kapely Spice Girls.

Spice Girls se neviděly od roku 2012, kdy vystoupily na slavnostním uzavření Olympijských her v Londýně. Roku 2016 se dohodly právě Geri, Emma a Mel B, že by rády hudební projekt obnovily. Přemlouvaly proto Victorii a Mel C, ty ale vždy odmítaly.

Nyní se ale kompletní pětice sešla a probírala následující plány: televizní show v Číně, talentová show, album s největšími hity. Victoria se rozhodla, že nabídku přijme pod podmínkou, že nebude zpívat.

Ačkoli dívky vydaly alba jen tři, jejich popularita se rozrostla do všech koutů světa. Na atraktivitě jim přidala i typizační odlišnost. Každý si mohl najít ten svůj typ. Každá z dívek byla jiná jak vnějšími, tak charakterovými rysy.

Ginger Spice (Geri Halliwell) se od showbyznysu oddělila a žije si poklidný život s automobilovýmn závodníkem Christianem Hornerem. Sporty Spice (Mel C) se hudbě věnuje dodnes, tudíž pro ní návrat na pódium s kapelou nebude takovou změnou. Scary Spice (Mel B) v showbyznysu zůstala rovněž a její kariéra se rozrůstala dále, v osobním životě se jí ovšem tolik nedařilo. Baby Spice (Emma Bunton) se na dráze zpěvačky dlouho neohřála a nyní je součástí oděvního průmyslu. No a nakonec nejznámější jméno Victoria Beckham. Ta žije spořádaný život po boku světoznámého manžela a věnuje se tomu, co jí šlo vždy nejlépe – modelingu.

Sdílejte článek
Štítky David Beckham Victoria Beckham Spice Girls Mel B Mel C velký návrat

Přečtěte si také