TopStar

29. května 2013 11:40

Blanka Konrádová

Špillarová už v tom jede taky! Na Primu si nosí krabičky

Ve VIP zprávách na FTV Prima mají zřejmě tajnou soutěž. Kdo zhubne dřív a víc, ten vyhrává. Po Lucii Špakové vyhlásila boj nadbytečným kilogramům Lenka Špillarová.

Reportérka za poslední devět měsíců přibrala deset kilo! „Sama jsem z toho v šoku. Když mi kamarádky vyprávěly, jak moc v krátké době ztloustly, nechápala jsem, že je to vůbec možné a teď se to stalo i mně,“ říká reportérka VIP zpráv.

Prý za to může stres a změna životního stylu. „Ty tři roky, co jsem ve VIPkách jsem pořád ve spěchu a tím pádem i ve stresu. Přestala jsem pravidelně jíst a taky cvičit,“ postěžovala si. I když se zdá, že je neustále na nohou, protože takřka denně točí reportáž pro večerní zpravodajství, ve skutečnosti většinu dne sedí v redakci nebo ve střižně.

Po několika neúspěšných pokusech zhubnout vlastními silami se teď upnula na „krabičky“. „Nemám čas vařit si a připravovat pět porcí denně. Jsem ráda, že to někdo dělá za mě,“ chválí si Dietu v krabičce. V plánu má shodit 6–10 kg, a to především v dolních partiích, protože se chce vejít do svých tři roky starých džínů.

„Nové kalhoty si už ani nekupuju, aby mě to neotrávilo. A když, tak jedině široký střih,“ přiznala. Poslední „obžerství“ si dopřála reportérka minulý týden na ostrově Kos, kde strávila se svojí kolegyní Andreou Košťálovou dovolenou. Zájezd vyhrály v soutěži VIP Prostřeno!

Ivana Bachoríková


Přečtěte si také