TopStar

11. července 2018 20:00

Ilona Blašková

Spojením nadšenců z Prima Cool a party odhodlaných surfařů vznikla soutěž Cool Wave. Jaké jsou jejich dojmy?

Sport je pro některé jako elixír štěstí! Znáte to, nějaké ty endorfiny a tak. No, a když nadšenci z Primy Cool spojili síly a našla se parta odhodlaných surfařů, vzniklo co? Cool Wave! Vítěze už sice známe, ale dojmy doznívají!

„My jsme tam měli, jak dobré technické a filmařské zázemí, tak jsme vybrali asi moc dobré soutěžící. A všichni na to chtěli mít památku. Tak přišli s nápadem, že si nechají udělat tetování,“ prozradil Vlastimil Urban, režisér pořadu.

Tetování ale rozhodně není jedinou vzpomínkou, kterou si soutěžící Cool Wave odnesli. Po každodenní fyzické zátěži totiž přišla řada i na zábavu! A jeden večer byl obzvlášť podařený. „Berny samozřejmě miluje ženský, je to sympaťák a ženský milují jeho. Tak jsme si řekli, že seženeme nějakou místní tanečnici. Výsledek byl takový, že přijela nějaká slečna, která se nám nikomu moc nelíbila a tak jsme si řekli, že to uděláme aspoň jako srandu. Berny se pobavil, zasmál..." řekl režisér.

Jsou nějaké nezapomenutelné zážitky? „Nezapomenutelných zážitků byla spousta. Myslím, že celé to natáčení bylo nezapomenutelné. Sentimentálních chvil tam bylo spousta," řekl Luboš Shaun Vlk. Za pouhých patnáct dní se stihlo natočit osm dílů. Všichni tak museli perfektně šlapat a prostor nebyl ani na ponorku. I když jedna vyhrocená situace se natáčení nevyhla. „Točili jsme závody a já jsem to točil z dronu. A nějaký místní surfař, takový šéfík místní školy, začal dělat ramena a trošku se předvádět. Najednou se dron zamotal a on normálně vyskočil na nějakou vysokou vlnu, chytil toho drona a chtěl ho stáhnout do vody," vyprávěl režisér pořadu.

„Ostrov Fuerteventura je úplně jako dělaný pro surfování. Mají nejkrásnější pláže Atlantiku, vlny a vůbec to prostředí," řekla Lenka Viková z Canaria Travel. Podle režiséra pořadu jsou Češi specifičtí v tom, že i když nemáme moře, tak máme jedny z nejlepších potápěčů a výborný surfaře.

Eliška vyhrála diváckou soutěž. Jaké to pro ni bylo? „Každý rok jezdím surfovat na týden do nějaké destinace za oceánem. Ale hrozně moc se těším, že budu moc zdokonalovat ty mé dovednosti, které mám doposud,“ řekla Eliška Rysulová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také