TopStar

16. března 2019 08:00

SPORTSTAR: Biatlonistky jsou kočky! Přehled krásek v bílé stopě

V neděli ve Švédsku končí mistrovství světa v biatlonu. Kromě sportovních výkonů jsme si posvítili také na samotné závodnice. Ukážeme vám, jaké krásky v bílé stopě můžete vidět. Některé z dam by se jistě neztratily ani v jiných odvětvích!

Přesná střelba, rychlý běh, ale i ženská krása. Biatlon není jen o špičkových sportovních výkonech. Atraktivní podívanou totiž mimo jiné zajistí sexy krásky na trati. A není o ně nouze!

Za nejkrásnější sportovkyni v biatlonovém světě je považována devětadvacetiletá Dorotha Wierer. Italka v minulosti dostala nabídku fotit pro pánský časopis Playboy. Bohužel pro nás tento prestižní návrh odmítla. Její fanoušci ovšem nemusí rozhodně truchlit. Na sociálních sítích zveřejňuje slušnou dávku sexy fotek!

Žhavé pohledy mužů zasahují v bílé stopě i šestadvacetiletou slovenskou brunetku Paulínu Fialkovou. Přitom nechybělo moc a společně se svojí sestrou prohrály boj se svazem, což by ohrozilo jejich kariéry. Vše dobře dopadlo a Paulíně patří šesté místo ve Světovém poháru. Společně se sestrou vytvářejí nebezpečně krásné duo, kterému malorážka sekne!

Kdyby se v minulosti uděloval titul Miss biatlon, snad všichni by se shodli na jménu Gabriela Koukalová. Jenže ta už dva roky nezávodí, a tak její místo přebrala mladší, zato stejně sympatická závodnice Markéta Davidová alias Makula. Jak snáší růst popularity? „Rozhodně přibyli followeři i chodí zprávy od neznámých pisatelů, ale jsou to převážně fanoušci a to vždycky dobíjí baterky, takže to je super," pochvaluje si Makula s úsměvem.

Kromě krásy a sympatií má Markéta pro biatlon také to nejdůležitější – úspěchy. Letos stála už pětkrát na stupních vítězů! Na jubilejním 50. ročníku mistrovství světa v biatlonu má Česko i další eso - půvabnou Evu Puskarčíkovou.

I Němka Vanessa Hinz umí pěkně podráždit mužské oči. Když se vystaví bez plavek na nafukovacím plameňákovi, je na co koukat. Která z biatlonistek se nejvíce líbí vám?

Sdílejte článek
Štítky krásky

Přečtěte si také