TopStar

1. října 2013 11:50

Dagmar Dandová

Sraz podivných kreací na křtu nového CD Ivy Frühlingové

Zpěvačka Iva Frühlingová má velice zajímavý módní styl, který nechápe zřejmě nikdo kromě ní samotné. Na představování nových trendů líčení jsme si ji spletli s uklízečkou a na křtu její desky Chic á Paris vypadala jako obstarožní vodník.

A co hůř, nespíš je to nakažlivé! Kmotři jejího CD Marta Jandová, fotbalista Pavel Nedvěd, zpěvák David Kraus a herečka Eva Čížkovská zřejmě dostali pozvánku, kde byl uvedený dresscode: vytáhnout ze skříně první věc, která vypadne.

Hvězda večera: Iva Frühlingová

Zpěvačka a bývalá manželka Richarda Krajča dělala dlouho v Paříži modelku a předváděla pro přední francouzské návrháře. Od koho se ale inspirovala pro svou homeless image, to netušíme. Bylo hezké, že si na sebe nevzala své oblíbené barevné legíny, ale zelený pytel rozhodně do gala nepatří.

Host č. 1: Marta Jandová

Zpěvačku všech kritik šetříme, protože je stále v šestinedělí, takže má právo vzít si na sebe cokoliv. I když vypadala trochu jako paní Kadrnožková ze známého seriálu pro děti, slušelo jí to.

Host č.2: David Kraus

Syn známého moderátora si stále drží svůj styl kluka z ulice a to už od dvanácti let. Zřejmě aby působil trochu intelektuálním dojmem, nasadil si brýle a la Harry Potter. Davide, Harry byl sice kouzelný, ale z tebe se veškeré chlapecké kouzlo už vytratilo! Chtělo by to obléct si něco dospělejšího.

Host č.3 Petr Nedvěd

Oblíbený hokejista sází na image profesionálního seladona. Jeho nagelované kudrny společně s přiléhavým sáčkem a korálky na ruce a na krku už by mohly oslnit jen náctileté slečny na vesnické diskotéce.

Host č 4 Eva Čížkovská

Hvězda filmu Discopříběh 2 se prostě nevymaní ze své nejslavnější postavy striptérky Ály. Přestože jí už táhne na padesátku, pořád se obléká jako šestnáctiletá koketa, což vzhledem k jejímu věku působí mírně vyčpěle.

Více foto najdete zde:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také