TopStar

28. prosince 2014 23:55

Táňa Sáblíková

Srdce pro děti: Díky vám se vybrala rekordní částka!

Benefiční večer Srdce pro děti, který se tentokrát konal v pražské ZOO, byl letos mimořádně úspěšný! Svým telefonováním a zasíláním dárcovských sms zpráv jste pomohli obecně prospěšné společnosti Život dětem závratnou částkou!

Večer ze ZOO Praha, při kterém se sešly desítky známých osobností, aby pomohli potřebným, uváděla sympatická dvojice Tereza Kostková a Tomáš Kraus. K telefonním přístrojům se posadili Karel Gott, Martin Kraus, Jana Adamcová, Ladislav Hampl, Tomáš Materna nebo třeba Monika Absolonová a Sandra Parmová. Těm a mnohým dalším mohli lidé volat, popovídat si a přispět částkou na pomoc nemocným dětem.

Zlatý slavík Karel Gott dokonce prozradil, že se ho lidé mohou zeptat úplně na cokoliv. „Některé pikantní otázky si nechám pro sebe. V minulosti se ale lidé ptali, kdy se budu ženit. Pak jsem měl svatbu, takže nyní se ptají, zda není pozdě zakládat rodinu,“ nechal se slyšet během přímého přenosu ostřílený účastník této charitativní akce.

Z telefonování měli ale někteří jeho kolegové obavy. „Vyptával jsem se kolegů, co mám čekat. Jsem z toho mírně nervózní, nevím, jaké otázky mi budou lidé pokládat. A také abych něco nespletl,“ nechal se ještě před přenosem slyšet Jiří Štěpnička. Ani hvězda primáckého seriálu Vinaři Tomáš Materna na tom nebyla lépe. „Jsem tu letos poprvé, tak jsem se ptal kolegů, co tu byli již loni, co můžu čekat. Prý lidé chtějí mluvit hlavně s Karlem Gottem, tak doufám, že nebudou příliš zklamaní, že se dovolali mě.“

Během večera vystoupila s hudebními čísly Hana Zagorová, Monika Absolonová, Monika Sommerová, Petr Kolář, Marián Vojtko nebo Michal David. Přímý přenos byl také prokládán jednotlivými příběhy dětí, kterým jsou vybrané peníze určeny.

Jak na konci přímého přenosu ředitelka obecně prospěšné společnosti Život dětem s radostí konstatovala, díky vašim telefonátům, peněžním darům a dárcovským sms zprávám se vybralo 23,8 milionů korun! Což je rekordní částka, která překonala veškerá očekávání. Vždyť některé částky, které lidé přislíbili po telefonu, byly opravdu vysoké. „Právě před chviličkou přibylo 20 000 korun,“ prozradila během přenosu Jana Adamcová.

Děkujeme!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také