TopStar

28. srpna 2017 15:28

Jiří Kubeš

Stanice MTV včera předávala hudební ceny, všechny zastínila Heidi Klum

Stanice MTV včera předávala hudební ceny, všechny zastínila Heidi Klum

Včera večer se v Kalifornii uskutečnila tolik očekávaná MTV Video Music Awards. Každoročně patří k nejoblíbenějším událostem roku. Nikdy na ní nesmí chybět hvězdy z hudebních, filmových, televizních a realitních show. Tolik divácky sledována není jen díky očekávání, kdo si odnese kolik hudebních cen, ale především kvůli módním výstřelkům.

Letos všem vytřela zrak německá supermodelka Heidi Klum. Ta si ve svých 44 letech umí stále zajistit pozornost. Nikdo nemohl spustit očí z jejího naplněného výstřihu. Modelka vsadila na jednoduchý make up i účes, ale vše doladila vyzývavými šaty z kolekce Dundas Resort.

Dost výstřední oděv zvolila i zpěvačka Demi Lovato. Ta oblékla průsvitný krajkový top z dílny Zuhaira Murada a k tomu neobvyklé třpytivé harlem kalhoty.

SORRYNOTSORRY

Příspěvek sdílený Demi Lovato (ddlovato), Srp 27, 2017 v 4:37 PDT

Spodní prádlo odhalila také dcera zemřelé popové hvězdy Michala Jackson, Paris. Veřejnost si získala díky svému projevu proti násilí a diskriminaci, kterou zastávají neonacisté. "Zanechme jako vzpomínku na dnešní večer to, že ukážeme těmto nacistickým bláznům i celému světu, že náš národ má jako slogan nulovou toleranci vůči jejich násilí, nenávisti a diskriminaci. Musíme odolat." Řekla devatenáctiletá Paris.

thank you mtv for inviting me to present at the vmas tonight, and giving me a moment on stage to use my platform for something that matters very much to me. i'm sorry for switching the script up on you guys, but i had to listen to my heart.

Příspěvek sdílený Paris-Michael K. Jackson (parisjackson), Srp 27, 2017 v 7:02 PDT

Emotivní vystoupení měla i zpěvačka. Pink. Odnesla si cenu MTV Video Vanguard. Která je udělována na počest Michala Jacksona pro umělce za celoživotně úspěchy v hudbě. Zpěvaččina řeč vybízela k tomu, aby se lidé nesnažili měnit podle názoru ostatních. Tím narážela na standartní ideály krásy. Podle ní bychom se měli naučit vnímat víc druhů krás, které existují a mít rádi sami sebe. Jejím impulzem byly názory lidí, kteří ji neustále vyčítali, že vypadá moc mužně. „Neměňme se, pomáhejme jiným lidem se změnit, aby viděli více druhů krásy," prohlásila.

I mean.... vmas

Příspěvek sdílený P!NK (pink), Srp 27, 2017 v 5:45 PDT

Úspěšným byl zpěvák Ed Sheeran, který získal cenu umělce roku. Cenu za video roku si odnes Kendrick Lamar za videoklip k singlu Humble. Taylor Swift a Zyan byli ocenění za nejlepší spolupráci a to na singlu I don ´t wanna live forever z filmu Padesát odstínů temnoty. A novým úspěšným umělcem byl zvolen R&B zpěvák Khalid.

Nekorunovaným strašidlem večera byla Nicky Minaj se svým růžovým latexovým overalem a napůl růžovými vlasy. K ní to ale tak nějak prostě patří.

Příspěvek sdílený (nickiminaj), Srp 27, 2017 v 6:21 PDT

Sdílejte článek

Přečtěte si také