TopStar

20. listopadu 2015 13:42

Michal Chalupa

Stařenka Justina hrubě mučí kvůli PENISU: Bieber i jeho fotr jsou za kašpary!

Na svém Twitteru včera zveřejnila: „Fandové Justina Biebera jsou naštvaní, protože lístky na koncert s VIP setkáním a přijetím stojí 2000 dolarů. Dobrá, ale vzpomeňte si, že jeho penis jsme viděli všichni zadarmo!“ Je to vlastně jen pokračování již dříve započaté přestřelky mezi Bett a Bieberovými.

Když se začátkem září na internetu objevilky fotky nahého Justina Biebera a s nimiu i nelichotivé komentáře, rozhodl se jeho otec Jeremy k poněkud kontroverznímu kroku. „Čím to krmíš. #Hrdý tatínek.", napsal Jeremy na svůj Twitter. Tím ovšem spustil vlnu výsměchu, která se na oba Biebery na síti spustila. A Bett byla mezi těmi, kteří se na účet blábolu Biebera seniora také pobavila. „Největší péro v této situaci je taťka, který zesměšnil svého syna,“ napsala.

Když se o tom dozvěděl Justin, pustil si pusu na špacír: „Britt Meddler! Ani nevím, kdo to je. Ale proklínám tu děvku!“ A opět to bylo vedle. Když zkomolil trojnásobné držitelce Grammy a Zlatého Glóbu Bett Midler jméno, ztrapnil se na potřetí. Teď už je z něj takový „fackovací panák“. Jenže v přepočtu s padesáti tisíci koranami za osobní setkání s každou jednou fanynkou je mu to asi jedno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také