TopStar

5. února 2018 09:22

Starší dcera Stanislava Grosse se bude vdávat! Na exotickém ostrově řekla své ano

Ačkoli je jedné z dcer bývalého premiéra Stanislava Grosse pouhých 19 let, už brzy si bude říkat vdaná paní. Není to tak dávno, co se dívka odstěhovala od maminky k příteli, už mu kývla i na žádost o ruku! I když, dámy, kdo by odolal. Romantika na exotickém ostrově Mauricius a úchvatný výhled na moře udělaly své.

Je to jen několik hodin, co Denisa Grossová řekla svému příteli ‚‚ano“. Jejím vyvoleným je Robin Puškáš a právě on vzal dívku na exotický ostrov Mauricius, poklekl na koleno a požádal ji o ruku. Nebyla by to správná žádost, kdyby si to slečna nedala na svůj Instagram.

‚‚Řekla jsem ano,“ napsala ke svému příspěvku starší dcera Stanislava Grosse. Není to tak dlouho, co dívka vylétla z maminčina hnízda, a už může Šárka Grossová chystat veselku. Maminka ale svou holčičku do života řádně připravila, Denisa umí prát, uklízet i vařit. Uvidíme, zda se mladičká snoubenka dokáže o svou drahou polovičku postarat.

Nyní zůstala doma mamince už jen patnáctiletá Natálie Grossová, která je naprostým opakem starší sestry a už v tak útlém věku je slavnou muzikálovou zpěvačkou. Zároveň se angažuje jako začínající modelka, která se nejčastěji ukazuje před objektivem právě své sestry. Denisa je nadanou fotografkou a na své seance si vodí nejraději svou sestřičku.


Přečtěte si také