TopStar

30. května 2013 11:40

Blanka Konrádová

Šťastná máma Elton John na výletě!

Zpěvák Elton John vyrazil s partnerem Davidem Furnishem na malý výlet do Benátek. S sebou vzali i dva adoptivní syny, dvouletého Zacharyho Jacksona Levona a čtyřměsíčního Elijaha Josepha Daniela.

Do romantického města připlula rodinka lodí, což nejvíce ocenili chlapci. Celou dobu se o ně starala chůva. Oba rodiče si ji nemůžou dost vynachválit. „Je úžasná a chlapci ji milují. Víme, že jsou oba v dobrých rukou, a tak jsme v klidu,“ říká šťastný otec Elton. „Chůva je součástí naší rodiny. Bereme ji jako naši sestru.“

Sir Elton díky dětem prožívá nejkrásnější období života. Již dříve přiznal, že po narození prvního syna cítil tak neuvěřitelnou a intenzivní lásku, až se bál, jestli bude schopný stejně milovat i druhého syna. Starší Zachary byl pro oba rodiče nejhezčím vánočním dárkem. Narodil se v roce 2010 přímo na Štědrý den.

„Dozvěděl jsem se, že rodič má schopnost nekonečné milovat svoje potomky. Je to pravda. Když se narodí další dítě, je láska mnohem silnější, dostane větší hloubku a rozdělí se mezi všechny děti stejně,“ přiznal Elton John.

Jeho přítel David Furnish s ním souhlasí. „Celý život jsme oba milovali a byli milovaní, ale rodičovská láska je něco naprosto jiného. Oba jsme toužili mít děti, ale skutečnost, že máme dva syny, je téměř neuvěřitelná,“ dodal Furnish.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také