TopStar

3. listopadu 2017 07:30

Šťastná maminka Natalie Portman s dcerou na procházce

Zatímco se mnohé hvězdy chystaly na oslavy Halloweenu a precizně vybíraly své kostýmy, kráska Natalie Portman upřednostnila svátek vynechat a raději si užívala procházky se svou osmiměsíční dcerkou Amalií v Los Angeles.

Šestatřicetiletá hollywoodská hvězda byla v posledních dnech jednou z mála, která se nedostala před objektivy paparazziů v děsivých kostýmech, nýbrž v každodenním outfitu – džínách, tričku a pohodlných žabkách. V náručí Natalie chovala svou křehkou dcerku Amalii ve stylové modré kombinéze. Matka s dcerou se pyšně prošly po ulici a po chvilce nasedly do poblíž zaparkovaného auta a odjely v neznámém směru.

Natalie Portman a její manžel, devětatřicetiletý choreograf Benjamin Millepied, tvoří pár již 7 let. O jejich rodinném životě ví veřejnost velmi málo, pár totiž nemá v oblibě dělit se o své soukromí s novináři i fanoušky. První dítě se hvězdné dvojici narodilo před pěti lety. Natalie porodila chlapečka Alepha. Začátkem března letošního roku se manželům narodilo dítě druhé, dcera Amalia.

Připomeňme, že pro tentokrát to bylo poprvé, co se herečka před paparazzi neskrývala a naopak se do objektivů fotografů doširoka usmívala. Amalia byla také před fotografy naprosto klidná. Že by nám vyrostla nová a možná ještě krásnější Natalie Portman?

Sdílejte článek

Přečtěte si také