TopStar

29. září 2018 18:00

Štědrá atrakce: Kdo nechává v Hollywoodu největší dýška?

Hollywoodské hvězdy světového formátu nejsou žádní chudáčci. Někteří jsou ale štědří a někteří zas... úspornější. O šetřílcích ale mluvit nebudeme, pojďme se podívat na ty, kteří nechávají zaměstnancům pořádně vysoké spropitné.

Justin Timberlake

Není to tak dávno, co se bouřlivě mluvilo o tom, jak si zpěvák užíval v nočním klubu při svém turné v Německu. Majitel jednoho takového klubu v Kolíně nad Rýnem nechtěl po Justinovi ani Euro a ten tak se svými přáteli celý večer popíjel zadarmo. Když nad ránem slavná partička klub opouštěla, Timberlake nechal servírkám dýško kolem v přepočtu 80 tisíc korun.

Drew Barrymore

Většina lidí nechává v restauracích kolem 10% spropitného z celkové sumy. To ale není případ Drew. Ta nechává někdy dýško vyšší než je celková cena její večeře.

Russell Crowe

Tak tenhle pán nejlepší reputaci nemá, všichni vědí o jeho agresivních excesech. Když má ale Russell dobrou náladu, personál může mít štěstí. Takhle se poštěstilo i zaměstnancům jedné hospůdky ve Walesu, kde nechal herec spropitné kolem 18 tisíc korun. Navíc jim zazpíval, zahrál na kytaru a nalákal novou klientelu!

Paris Hilton

Každý podnik světa by byl rád, aby ho navštívila právě dědička svétového impéria Paris Hilton. Nejen kvůli jejímu statusu, ale i kvůli jejím manýrám co se spropitného týče. Zároveň se říká, že je Paris velmi štědrá ke kadeřnicím, manikérkám a řidičům.

Ben Affleck

Jestliže nemá herec drobné a akutně si potřebuje koupit kávu (a nejen), může nechat prodávajícím za jeden kelímek až dva tisíce!

Barack Obama

Všichni si připomínají situaci, kdy si bývalý prezident Spojených států chtěl koupit jedno pivo za 40 korun a nechal spropitné čtyři tisíce!

David Beckham

V době, kdy hrál fotbalista za LA Galaxy se se svými kamarády vydal do jednoho kalifornského baru. Jejich účet vyšel na tři tisíce korun, ovšem David jim nechal kolem 30 tisíc.


Přečtěte si také