TopStar

14. srpna 2018 13:00

Stěhování do Itálie? Dáda Patrasová dostane od svého milého dům

Zdá se, že Dáda Patrasová (62) už na svou životní lásku Felixe Slováčka (75) nemyslí. Ten si sice užívá po boku mladé milenky Lucie Gelemové (35), Dáda ale nezaostává. Její nový milý z Itálie jí v současnosti kupuje dům ve své vlasti. Jak to tak vypadá, někdejší sexsymbol české kinematografie se bude brzy stěhovat.

Dáda Patrasová sice strávila léto pracovně a její stále ještě muž Felix Slováček si užíval dovolených se svou milenkou, teď se karta obrací. Dádu čeká vytoužené volno a vydá se samozřejmě jedině do Itálie, kde žije její nová láska. ‚‚Nechci se chlubit a mluvit o tom, ale už jsem zaslechla, že jsme se s Vitem prý rozešli. Tak bych ráda zdůraznila, že si denně telefonujeme, skypujeme a v září se konečně zase uvidíme,‘‘ uvedla na pravou míru Dáda celou situaci.

Aby toho nebylo málo, Vito hledá v Itálii dům, kam se společně s Dádou odstěhuje. Ta sice plánuje trávit v Itálii jen několik měsíců v roce, i přesto dělá sympatický Ital vše, co jí na očích vidí. ‚‚Nechci nic zakřiknout, proto to nebudu komentovat. Mohu jen potvrdit, že se do Itálie těším a počítám už dny do odletu,‘‘ dodává Dáda, která se ke koupi domu zatím oficiálně nevyjádřila.

Svého milého poznala Dáda už před 20 lety na dovolené v Itálii a Vito trpělivě čekal celých 18 let až vyzná Patrasové lásku. Ta za ním jezdí do Itálie často a společně tak tráví spoustu romantických momentů i mimo její rodnou zemi.

V poslední době je královna dětských srdcí v centru mediálního dění, ať už v dobrém světle, tak naopak. Skandální rozpad zdánlivě harmonického manželství, pro někoho pobuřující odhalené fotografie a tak dále. Zkrátka a dobře, na Dádu fanoušci rozhodně nezapomínají.


Přečtěte si také