TopStar

18. července 2013 11:30

Dagmar Dandová

Štěky paní Štiky: Co dělat, když se vám chce zvracet z vlastní dcery

Vypukla válka! Souboj mezi Ornellou a její matkou Monikou se vyostřil. Poté, co Ornella veřejně kritizovala své rodiče, je její matka vzteky bez sebe.

„Je to pravda, s mámou nemluvím. Pořád mi do všeho mluvila a peskovala mě,“ stěžovala si přes média Štiková mladší a Monika jí na to napsala na svém Facebooku emotivní vzkaz.

Je to tak dojemné, že ho publikujeme v celém znění:

„To, jak mě dcera neustále komentuje a naznačuje, jak jsem jí zklamala, je tak zlá věc, že to je naprosto k pozvracení! Celý život jsme s mužem dělali pro obě děti naprostý maximum. Nekonečné hraní, pusinkování, tisíce kroužků (koně, tenis,balet, keramika atd). Nejlepší vzdělání. Každá má svůj krásný pokojíček, luxusní oblečení, úžasné dovolené,“ napsala Monika Štiková, která kromě toho všeho dopřávala svým dcerám „prázdniny na čerstvém vzduchu“.

„Když dcerám někdo ubližoval, tak jsme zasáhli, když byly nemocné, byla jsem tu já! Prostě moje děti jsou pro mě vše a to viděla i celá republika, že když jí GP a JK uráželi a kydali na ní špínu. Kdo se jí zastal i za cenu ztráty soukromí? A že člověka nějací blbci urážejí... No přece my rodiče! A to, že si nám s Koktou zakázala mít malého, je tak kruté! Kdyby nebylo nás, tak se ani nenarodil. Dělali jsme pro tebe celý život vše a ty se takhle chováš!“ vzkázala Monika Ornelle.

Pak jí ještě dala radu, jak vychovávat malého Quentina: „Jooo a máma musí být kamarád, přítel, ale někdy i generál... Ale vše dělá v zájmu dítěte!“

Tak to by nás tedy setsakra zajímalo, co z malého Kokty jednou vyroste…

Vysvětlení zkratek:

GP – Gábina Partyšová

JK - Josef Kokta

Sdílejte článek

Přečtěte si také