TopStar

14. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Štěky paní Štiky: Jak se dostat na večírek, kam vás nepozvali

Štěky paní Štiky: Jak se dostat na večírek, kam vás nepozvali

Monika Štiková (40) bryskně zastoupila roli své „hvězdné“ dcery Ornelly. Zatímco ta si s malým synem Quentinem a jeho otcem Josefem Koktou užívá někde klidu, mamina využila situace a pomalu se sama stává nekorunovanou královnou bulváru. Prý jen „náhodou“ se objevila na večírku v karlovarském hotelu Richmond, kam ji ovšem nikdo nepozval. Nicméně vesele pózovala novinářům a rozpustile výskala, ať ji hlavně nefotí.

„My jdeme jenom kolem,“ zastavila se Štiková s manželem Michalem na schodech u mola, kde měla začít módní přehlídka. „Opravdu, byli jsme v kině. Je to shoda okolností, že jsme ocitli tady,“ krčila spokojeně rameny. A vzhledem k tomu, že se nedávno na Facebooku dušovala, že Štikovi nikdy nelžou, něco na tom asi bude. Jestli to byla stejná shoda okolností jako těhotenství její dcery, už ale neupřesnila.

Nicméně se teď matka Ornelly překvapivě rozhodla, že už dál nebude komentovat aktuální dění kolem Ivety Bartošové. Když se jí kamarádka na Facebooku ptala: „Kdo je ten Macura? Ví o něm někdo víc, než co se dočteme v bulváru?“ odpověděla na to Štiková stroze: „Já znám jen sama sebe... Ale zase dobře.“ A ostatním svým čtenářům vzkázala: „Mám vás ráda přátelé!“

-red-


Přečtěte si také