TopStar

26. července 2013 11:30

Dagmar Dandová

Štěky paní Štiky: Všichni se obracejte k Bohu

Monika (40), matka Ornelly Štikové, se prý pravidelně modlí k nebesům. Podle nás se ale neobrací k Bohu, ale k mimozemské rase, která ji na Zemi zanechala a odlétla zpět do vesmíru.

Jak jinak si vysvětlit, že se Štikovi rozhodli porovnávat se s kontroverzními osobnostmi jako je Marek Dalík nebo Mirek Topolánek... Jak to všechno začalo? Zjištěním, že Štikovi bydlí v pronájmu.

„To jsem nevěděla, že novináři vědí víc než my. To už je opravdu přes čáru. Jinak Topolánek, Dalík nebo Straka také bydlí v pronájmech a nezdá se, že by trpěli nouzí,“ napsala Štiková na svém facebooku.

Topolánek, Dalík… dobrá. Ale kdo je Straka? Že by někdo nový v politice? Možná Monika Štiková myslela ptáka s tímto jménem? Nebo příbramského bosse Jaroslava Starku? Přikláníme se ke zvířecí variantě. Proč by nemohla bydlet v pronájmu straka, když v něm velmi spokojeně bydlí i rodina slavných štik?

„Nebudu ani nic potvrzovat, ani vyvracet,“ uvedla k informaci, že bydlí v pronájmu, Monika Štiková a dodala: „Můžu vám jen říci, že jsem šťastná a každý den za svůj život děkuju Bohu. A také za to, že mám mladého milence. Tím je můj úžasný muž...“

Nezbývá dodat, že „mladému milenci“ je 42 let!

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také