TopStar

21. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Štěpánka Duchková: Další dítě nechci. Dvojčata stačí!

Moderátorka Štěpánka Duchková (40) má s přítelem Janem Hruškou dvojčata Adama a Honzu (4), ale další dítě už rozhodně neplánují.

Kluci by chtěli ještě jednoho sourozence, ale chtít můžou, že? S přítelem jsme se dohodli, že nám stačí dvě děti,“ říká Duchková. Od porodu strávila moderátorka s partnerem jen jednu noc o samotě, a to když museli přespat v Mnichově.

„Chtěli bychom si někdy vyjet sami dva, ale nemá nám kdo pohlídat dvojčata. Vždycky jsme spolu jezdili do Portugalska na golf. Doufám, že až kluci povyrostou, zase si s partnerem soukromě vyjedeme,“ dodává moderátorka.

V létě se Štěpánka Duchková chystá s celou rodinou do Španělska, kde vlastní letní sídlo na pobřeží Costa Blanca, a poté i do Beskyd. „Pro děti je to tam ideální. Tentokrát s námi pojede i partnerova dcera Julie z prvního manželství,“ prozrazuje moderátorka a dodává, že jsou jejich dvojčata do dvanáctileté Julinky totálně zamilovaná.

„Úplně ji zbožňují. Když jdu s kluky po ulici a ona s námi zrovna není, dvojčata neustále komentují okolní holčičky. Pořád volají: ,Mami, koukej, ta holka vypadá jako Jůlinka, má stejný culík´,“ dodává známá moderátorka.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také