TopStar

10. dubna 2018 11:22

Ilona Blašková

Studio Marvel chystá akční fantasy, o kterém se dělali tajnosti i uvnitř štábu

Pokud jste fanoušky komiksů a kresleňáků, pak určitě víte, že studio Marvel chystá velkou věc! Akční fantasy, se kterým se dělaly tajnosti i uvnitř štábu! Tak je to velký! A všichni tvrdí, že to bude úplný vrchol.

Nevšední náhled do světa nového filmu z Marvelovy dílny se v neděli večer v Londýně naskytl některým fanouškům. Setkání s herci filmu kde Avangers spojí síly se Strážci Galaxie, je totiž očekávanou letošní novinkou.

„Ve studiu Marvel dělají skvělé věci. Míchají živé a akční věci s některými mimořádnými. Baví mě pak sledovat i sám sebe. V rámci postprodukce je toho přidáno tolik, že se vlastně stane něco jiného, než jste původně dělali,“ řekl herec Benedikt Cumberbatch. Pro herce Sebastiana Stana je tento film nejnáročnější v tom, že je hodně proměnlivý. Vždy se to hodně mění a přizpůsobuje situaci.

Verzí ke scénáři totiž vyšla celá řada. Že by se snad objevily nějaké neshody mezi dvěma režiséry? „Napsali jsme spoustu tzv. fejkových stran. Nikdo vlastně ani nečetl pravý scénář. Jen my spisovatelé. A jen málo lidí ten film skutečně zná. Nechceme, aby si lidé říkali, co se ve filmu děje. Jedině pak budou moc mít ten pravý emoční zážitek,“ prozradilo režisérské duo Anthony a Joe Russo.

Mít rovnou dva šéfy má ale i jisté výhody. „Myslím, že je skvělé mít dva režiséry, protože musíte opravdu zapůsobit. Nejen na jednu osobu, ale na dva lidi. Což pro mě byla výzva. Skvěle fungují a je tam vidět vzájemná součinnost,“ řekl herec Tom Holland.

A jak se jim to povedlo, se budete moc už brzy přesvědčit sami. Tenhle snímek plný fantazie vstupuje do kin už 26 dubna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také