TopStar

1. července 2017 07:36

vedran

Styděl se i červený koberec! Čvančarová oslnila Vary bujným dekoltem

Společenské dění v Česku se na pár dní přesunulo z Prahy do Karlových Varů. Začal tu již 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu. Vedle hlavní hvězdy Umy Thurman se na červeném koberci blýskly i české hvězdy. Nejvíc oslnila Jitka Čvančarová, která se vyzbrojila obřím dekoltem. Málokdo se jí díval do oči.

Herečku Jitku Čvančarovou jako každoročně doprovázel manžel Petr Čadek, který měl oči jen pro svou ženu. Jak by také ne, když oblékla růžové šaty návrhářky Natali Ruden s dekoltem, který si může dovolit málokdo. Hereččino bujné poprsí tak bylo skutečně nepřehlédnutelné!

„Nejsem žádná stydlivka,“ smála se na červeném koberci před hotelem Thermal Jitka Čvančarová, která se ve Varech zdrží jen dva dny.

Méně odvážnější byla modelka Daniela Peštová, pro níž byly filmové Vary premiérou. Zvolila daleko cudnější róbu, jíž vládly květinové aplikace. Doprovod jí dělal manžel Pavol Habera.

Letos do víru filmového svátku zavítala i topmodelka Karolina Kurková, která už dřív zaplavila sociální síť taškami s oblečením. Luxusními, jak jinak. Během jediného dne provětrala hned dva modely – dlouhou večerní v rudé barvě, a pak pohodlné letní šaty v černé barvě zdobené velkými květinami.

To reportérky našeho TOP STARu Lenka Špillarová a Michaela Široká vsadily na modrou. „Modrá je dobrá,“ smála se Lenka, jež provětrala značku Sophistic by Veronika.

Sdílejte článek
Štítky TOP STAR

Přečtěte si také