TopStar

21. srpna 2017 11:18

vedran

Styling Marty Jandové na Okoř? Parkoviště a ponožky do kapsy

Rodinné povinnosti v kombinaci s těmi pracovními jsou někdy pořádný záhul. Vyprávět by mohla zpěvačka Marta Jandová, která o víkendu zpívala na festivalu Okoř. Se styligem si ale hlavu nelámala – všechno vyřešila na místě během patnácti minut.

„Zjistila jsem, že jsem na sobě měla fialové ponožky, v botách to vypadalo zajímavě, tak jsem si je rychle svlékla. Ještě, že jsem na to přišla,“ uvedla Marta Jandová se smíchem a přidala další pikantnosti ze zákulisí.

„Dokonce mám jednu ruku nalakovanou, druhou ne. A líčila jsem na parkovišti před hradem Okoř. Zabralo to asi deset nebo patnáct minut,“ doplnila.

Marta na Okoři zpívala s kolegou Markem Ztraceným, který pod hrad zavítal už potřetí. Přiznal, že se po třicítce hodně změnil, což prý kvitovala i jeho vlastní máma. Dodal ale, že všechno není tak růžové, jak se může na první pohled zdát.

„Od pondělí do čtvrtka jsem rozumný, a od čtvrtka do neděle se stane, že jsem ještě nerozumný,“ smál se s tím a narážel, že coby rocker rád tropí „hlouposti“.

Zpěvák nyní odpočívá ve Španělsku, kde hodlá dopsat nové písně a promyslet výroční koncert k deseti letům na scéně. Ten odehraje v listopadu letošního roku.

Na místní se bude smát opatrně, už pár měsíců nosí rovnátka a zdaleka s nimi neskončí.

„Mám rovnátka asi půl roku, zrovna v pátek jsem byl na přetažení. Nejsou vidět, mám je dole, ale prý je stejně dostanu ještě nahoru. Mám skvělou paní doktorku, vůbec to nebolí. Bál jsem se, že to bude hrozný, že nebudu moct zpívat, ale je to v pohodě,“ dodal na závěr Marek Ztracený.

Sdílejte článek

Přečtěte si také