TopStar

19. června 2018 10:44

Stylizuje se Meghan Markle do role princezny Diany?

Svatba neteře princezny Diany Celie McCorquodale se stala veřejně sledovanou událostí. Ne, že by veřejnost zajímala ceremonie, ale zájem vzbuzoval spíše příchod prince Harryho a jeho novomanželky Meghan Markle. Aby toho nebylo málo, Meghan zvolila šaty, které silně připomínaly jedny z těch, které ráda oblékala i Diana. Róba návrháře Oscara de la Renty byla navíc dost volná, proto vyvolala spekulace, zda není Meghan těhotná.

Módní znalci rozeznali, že šaty za v přepočtu 120 tisíc korun jsou velmi podobné tunice již zesnulé princezny Diany, kterou zvolila na svou návštěvu Saúdské Arábie roku 1986. Podobný kroj, barevná škála i květovaný vzor - právě to donutilo všechny předpokládat, že se žena prince Harryho chtěla stylizovat do maminky svého chotě.

‚‚Meghan chce být pro Harryho i matkou nebo co?‘‘ ‚‚Krása! Sluší to oběma!‘‘ Komentářů se sešlo nespočet a stejně jako byly některé přehnaně pozitivní, tak jiné zas nepřiměřeně kritické. Někteří se Meghan zastávali, že Dianin styl rozhodně nekopíruje: ‚‚Meghan má svůj vlastní styl. Doufám, že jí dovolují být osobností a ne kopií.‘‘

Aby toho nebylo málo, tak začala veřejnost spekulovat, zda se za celkem volnými šaty neskrývá těhotenské bříško. Zdá se, že velmi brzy se dozvíme, jak to ve skutečnosti je.

Na svatbě ovšem Meghan nezastínila nevěstu Celii McCorquodale, dceru Sarah, starší sestry princezny Diany. Vzala si George Woodhouse v kostele na severovýchodě Anglie a pro ceremonii zvolila stříbrnou čelenku s diamanty, kterou měla na svatbě i princezna Diana. Cena čelenky vychází v přepočtu přes 5 milionů korun.

Sdílejte článek
Štítky Princezna Diana princ Harry Meghan Markle svatba

Přečtěte si také