TopStar

2. července 2013 06:40

Blanka Konrádová

Sukničkář Gerard Butler má lásku v Praze!

Charismatický skotský herec Gerard Butler (43) před čtrnácti dny oficiálně potvrdil, že je bez partnerky. A dnes už to není pravda!

Tento týden ho paparazzi načapali, jak se ruku v ruce prochází po romantickém Římě se svou staronovou láskou, rumunskou herečkou Madalinou Gheneou (25). Podle fotek, které sama herečka jen před pár hodinami uveřejnila na sociální síti, je vidět, že jsou oba opravdu zamilovaní.

I když si milenci během procházky všimli fotografů, vůbec je jejich přítomnost nevyveda z míry. Sukničkář Butler, který měl pletky i s herečkou Jennifer Aniston (44), je vyhlášeným hollywoodským Casanovou. Hercovi přátelé teď ale tvrdí, že se herec tentokrát opravdu zamiloval.

Nedávno se Butler nechal v rozhovoru pro německý magazín Film reporter slyšet, že se v jistém okamžiku života hodlá usadit. Zda tahle chvíle nastala právě teď, se ještě uvidí. Možné je naprosto všechno. Butler s „bejvalkou“ si každopádně společné chvíle v italské metropoli náležitě užili.

Teď už se Madalina podle svého statusu na sociální síti z romantického výletu vrátila do Prahy. „Roma – Praha, už jsem zase zpět,“ napsala k fotografii, kterou uveřejnila na svém profilu. V Čechách totiž herečka už několik týdnů natáčí nový seriál Borgia.

V seriálu s neuvěřitelným rozpočtem 38,7 milionů eur, který produkuje Tom Fontana, hraje Madalina prozatím v šesti epizodách. Je tedy jisté, že si v Praze ještě minimálně půl roku pobude. Není vyloučeno, že se dalšího setkání obou milenců dočkáme už brzy právě v romantických uličkách české metropole.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také