TopStar

23. července 2019 09:59

aneta.simeckova@iprima.cz

Supermodelka Irina Shayk odtajnila srdceryvný příběh o svém unikátním tetování

Supermodelka, která tvořila pár s fotbalistou Cristianem Ronaldem nebo hercem Bradleym Cooperem, promluvila o emocionálním příběhu své ruské babičky. Byla pro ni tou nejsilnější ženou v životě, inspirovala ji a dodala sílu v nelehkých situacích. Tetováním si babičku připomíná každý den a ví, že je stále s ní.

Irina si nechala na kotník vytetovat jméno své babičky GALINA. Starala se o Irinu, když byla ještě dítě a vyrůstala v ruském Jemanželinsku. Její babička navíc byla během druhé světové války mladou špiónkou. I proto si ji Irina tak váží: „Babička byla ve svých devatenácti letech v druhé světové válce, a to, že přežila, byla ta vůbec nejšťastnější věc, co nás mohla potkat.“

Vyrůstala v rodině, kde ji vychovávaly pouze ženy. Její dvě babičky, matka a sestra. Nikdy jí do života nevkročil muž, který by se o ni staral. Tvrdí, že tato výchova ji naučila, jak moc dokáží být ženy silné. Pracují, vaří, uklízejí a zvládají k tomu veškerou těžkou práci. Je to pro ni inspirací a motivací k tomu, jak být silná. „Bylo pro mě bylo inspirující vyrůstat v ženské rodině, naučila jsem se toho tolik a dalo mi to spoustu sil do života,“ řekla Irina.

Nejen že ji inspirovala k tetování, navíc podle dalšího jména babičky - Lea pojmenovala i svou dceru, kterou má s Bradleym Cooperem. Jmenuje se Lea de Seine, což je kombinace jména babičky a řeky Seiny v Paříži.

Kdo je IRINA SHAYK?

Google o ní toho moc neprozradí, své dětství utajuje a na svůj instagramový profil toho ze svého soukromí moc nedá. Narodila se v roce 1986 a je z ruského Yemanzhelinska, jmenuje se Irina Valerjevna Šajchlislamova. Má dvouletou dceru, o které na sociálních sítích člověk nezjistí vůbec nic. Její otec byl Tatar, který byl tmavé pleti a matka Ruska, po které sdělila světlé modré oči.

Románek s Bradleym

Jedna z nejkrásnějších žen planety tvořila pár s fotbalistou Cristianem Ronaldem několik let. Po rozchodu se začala v roce 2015 scházet s Bradleym Cooperem a v roce 2016 z toho byl oficiální vztah. Po roce a půl modelka otěhotněla. Narodila se jim dcera. nikdy ale nebyli svoji. Vztah jim začal kolísat v momentě, kdy vyšel film A Star Is Born, kde Bradley hraje hlavní roli s Lady Gaga. Poté se jejich vztah rozpadl. Irina jako vždy zachovala dekórum a neprozradila nic o vývoji jejich vztahu, dodala, že se nikdy o osobním životě nebavila a ani teď tomu nebude jinak. Na jedné tiskové konferenci pak na otázku ohledně rozchodu odpověděla přikrčenými rameny a tím, že jsou jenom lidi a že na manželství věří a do budoucna v něj doufá.

Pomoc ruským dětem

Supermodelka je oficiální ruskou ambasadorkou charity Pomogi (v ruštině znamená „Pomoc“), která poskytuje pomoc nemocným dětem. Ona i její setra pomohly přestavět pokoje v nemocnici v její rodné vesnici. „Děti neměly žádné postele a vybavení, byly to pokoje jak z hororového filmu.“ Pro ni je hodně důležité pomáhat, stejně jako pomáhala její babička: „Každý může pomoci, buď drobnostmi, jako je třídění plastů nebo finanční podporou projektu, čímkoli. Je to o výměně, člověk něco dá a ono se mu to pak vrátí. Stejně jako babička, pomáhala, i kdyby jí to mělo vzít život,“ dodala.

Aneta Šimečková

Sdílejte článek

Přečtěte si také