TopStar

21. září 2014 14:00

Ivana Nádvorníková

Svatba Brada Pitta a Angeliny Jolie byl propadák!

Když se Brad Pitt s Angelinou Jolie objevili na titulce časopisu ve svatebním, byl to trhák. Ale ne moc velký...

Časopis People, který snímky zveřejnil jako první, si sice mohl připsat trifumf v tom, že je získal jako jediný (a za pořádně tučnou sumu, kterou pak novomanželé věnovali na charitu), ale to je tak asi všechno.

Na stáncích se o časopis nikdo nerval, prodeje čísla s Angelinou ve svatebním zvýšily prodej proti celoročnímu průměru jen o necelých 30 %. Lidí, kteří si chtěli prohlédnout svatební fotografie páru a koupit si kvůli tomu časopis, se našlo na celém světě jen milion.

Časopis People se o náklady na snímky rozdělil s titulem Hallo!, který snímky novomanželů posléze také uveřejnil.

Ukázalo se prostě, že svatba páru, který je spolu už téměř deset let, lidi moc nezajímá. Většina si totiž už stejně myslela, že jsou Brad s Angelinou už dávno manželé.

Když se ale před lety objevily na titulce fotografie jejich dvojčat Viviene a Knoxe, byl to obrovský trhák. Tehdy se prodalo 2,7 milionu výtisků.

Ať je to jak chce, Britové jsou patrioti

Nakonec se ukázalo, že Britové jsou patrioti a dávají přednost pravé aristokracii před tou americkou z dovozu. A tak se dalším prodejním trhákem stalo číslo s fotografiemi z oslavy 30. narozenin prince Harryho.

Brangelina v datech:

Film Pan a Paní Smithovi byl pro pár klíčový, právě při jeho natáčení v roce 2005 se totiž Brad s Angelinou seznámili. V té době se celý svět domníval, že Brad Pitt je šťastně ženatý s Jennifer Aniston. S herečkou, která údajně dodnes stále velice těžce nese to, že ji Brad Pitt opustil pro Angelinu.

Pár dnes společně vychovává šest dětí (mimo jiné i syna Maddoxe, kterého Angelina adoptovala ještě se svým bývalým manželem Billy Bob Thorntonem). Angelina prý se sňatkem otálela, ale Brad Pitt na svatbě trval.

V roce 2010 se mluvilo o partnerské krizi. Angelina měla údajně anorexii a Pitt v jednom z rozhovorů pro americká média zmínil, že bude vždy milovat Jennifer, která v té době byla singl.

Krizi ale zažehnali, pár adoptoval další děti na usmířenou a nedávno ještě vztah zpečetil sňatkem. Novomanželé prý opět zvažují adopci dalšího potomka.

-iv-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také