TopStar

3. září 2018 15:00

Svatba na obzoru: Terezie Tománková předvedla luxusní zásnubní prsten

Není to tak dávno, co se z moderátorky Hlavních zpráv a Partie Terezie Kašparovské stala Terezie Tománková. To se atraktivní dáma jen vrátila k dívčímu příjmení. Teď to ale vypadá na příjmení nové, Terezie se totiž bude vdávat! A co říkáte na její famózní snubnák?

Terezie Tománková nafotila před nedávnem zatraceně sexy fotky pod vedením fotografky Lenky Hatašové. A že to nikdo nečekal! Sofistikované kostýmky, co zahalují vše potřebné i nepotřebné moderátorka Hlavních zpráv na Primě odhodila a vyměnila je za luxusní lilkové šaty s pořádně odhaleným dekoltem. Jde o to, že se vrací k moderování Partie, která se na obrazovky vrátila po letní pauze. ‚‚S Partií jsem samozřejmě vždycky nervózní, proto že mám nové hosty, nová témata a je to živé vysílání, živý rozhovor a nikdy nevíte, jak bude dotyčný reagovat a kam se ten rozhovor bude stáčet,‘‘ nechala se Terezie slyšet.

Nejde ovšem jen o její návrat do televizního obřadu. Hlavní bombou je novinka, že se Terezie bude znovu vdávat. Již několik týdnů je totiž zasnoubena a už na výše zmíněném focení si fanoušci mohli povšimnout jejího luxusního snubáku. My vám teď přínášíme jeho exkluzivní fotku na posouzení!

Není to tak dlouho, co se tahle sofistikovaná kráska vrátila ke svému dívčímu příjmení! Někdejší Terezie Kašparovská se tak stala Terezii Tománkovou, ovšem jak to vypadá, tak na velmi krátkou dobu. ‚‚Kašparovská jsem se jmenovala od mé svatby v roce 2003, teď jsem si vzala zpátky svoje dívčí příjmení a znovu se jmenuju jako moji rodiče,‘‘ zmínila moderátorská hvězda s úsměvem. No, nepotrvá to dlouho a Terezie si bude zvykat na příjmení nové.

Terezie Tománková je známá svým prozřetelým humorem a bystrými a okamžitými reakcemi. Nemá strach z jakékoli veřejně známé osobnosti a se všemi si hravě poradí. A není divu, na mediálním poli působí už pořádnou řádku let. Do zpravodajství nastoupila roku 2000 jako reportérka a parlamentní zpravodajka. Tehdy ji diváci znali právě pod příjmením Tománková. O tři roky se ale provdala a jako moderátorka Hlavních zpráv se do povědomí diváků roku 2006 dostala už jako Kašparovská.


Přečtěte si také