TopStar

17. listopadu 2017 14:00

Svatba roku? Tenisová superstar se vdala za úspěšného podnikatele!

Teprve před nedávnem se světová tenistka Serena Williams ukázala na veřejnosti po porodu holčičky. Dlouho se spekulovalo o tom, kdy si tenisovou hvězdu její vyvolený Alexis Ohanian vezme. Ke svatbě došlo velmi nečekaně ve čtvrtek a oba zamilovaní si i s jejich dvouměsíční dcerkou mohou říkat tradiční rodina.

Hvězdný pár Serena Williams a Alexis Ohanian se konečně vzali. Svatební obřad, na kterém bylo údajně kolem 250 hostů, proběhl v historické čtvrti New Orleans, v kulturním centru The Contemporary Arts Center. Celá ceremonie byla tematická, v duchu klasické pohádky Kráska a zvíře. Ženich i nevěsta požádali všechny hosty o kostýmy právě s danou tématikou. Při příchodu hostů zněla píseň Be Our Guest. Na svatbě se objevily i osobnosti jako zpěvačky Beyoncé, Ciara, Kelly Rowlandová nebo hvězda seriálu Zoufalé manželky Eva Longoriaová.

Casamento da #Serena Williams foi realizado ontem em Nova Orleans, com o tema “A Bela e Fera”, 200 convidados e teria custado mais de US$ 1 milho. No tem fotos do casal ainda. Na lista de convidados, #Beyoncé, Kim #Kardashian, Anna #Wintour, Caroline #Wozniacki e outros. Ainda no há fotos da noiva. Parabéns ao casal Serena e Alexis! #SerenaWilliams #Williams #WTA #Tennis #Sports #Esportes #Tnis

Příspěvek sdílený Break Point (@breakpointbr), Lis 17, 2017 v 2:11 PST

V centru pozornosti takové slavnosti nebyli samozřejmě pouze novomanželé, téměř veškerý obdiv na sebe strhla jejich dvouměsíční dcera Alexis Olympia. Oba rodiče ani chvíli nepochybovali o tom, zda holčičku na událost vzít. Svatbu bez své ratolesti zkrátka nechtěli: „Hned se rozhodli, že jejich dcera bude přítomna. O svou jedenáctitýdenní dcerku se postarali, co to šlo,“ zmínil známý manželského páru pro tisk.

Biceps

Příspěvek sdílený Alexis Olympia Ohanian, Jr. (@olympiaohanian), Zář 15, 2017 v 4:19 PDT

Alexis Olympia Ohanian Jr. přišla na svět 1. září letošního roku po několikaletém vztahu jejích rodičů. Jedna z historicky nejúspěšnějších tenistek světa si začala se zakladatelem světoznámého portálu Reddit v roce 2015. Dvojice se seznámila v hotelu v Římě u snídaně. Extrovertní Serena zahájila konverzaci první. Ve stejném hotelu v prosinci dalšího roku požádal úspěšný podnikatel tenisovou hvězdu o ruku. Svatba se začala plánovat okamžitě, ovšem kvůli těhotenství Williamsové byla odložena na dobu neurčitou.

Got hitched! Tennis superstar #SerenaWilliams has married Reddit co-founder #AlexisOhanian last night in a gorgeous ceremony at the Contemporary Arts Center in New Orleans. Beauty and the Beast was the chosen theme of the star-studded bash, whose attendees included the couple's friends, families, and A-listers, as well as their two-month old daughter Alexis Olympia Ohanian, Jr. Sources say that Serena had not one but two dresses for the occasion, with reports saying one would be #Versace. While we wait for the snapshots of what was possibly the celebrity wedding of the decade, we want to take a pause to just congratulate the newlyweds!!! (via @serenawilliams) . . . #SerenaAndAlexis #AlexisAndSerena #wedding #celebritywedding #weddingday #congratulations #congrats #weddingbells #starstudded #newlyweds #weddinggown #versace #williams #tennis #superstar #reddit #cofounder #founder #couple #couplegoals #love

Příspěvek sdílený Metro Society (@metrosocietyph), Lis 16, 2017 v 9:02 PST

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé Serena WIlliams tenistka svatba Kráska a zvíře Eva Longoria

Přečtěte si také