TopStar

20. března 2018 08:00

Ilona Blašková

Svého času měla nejdelší nohy na světě. Podívejte se, jak dnes vypadá slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková Karembeu

Díky nohám měřících 124 centimetrů byla v minulosti zapsána do Guinessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšíma nohama na světě. Blondýna má vše na co si vzpomene. Přesto jí k úplnému štěstí něco chybí. Adriana pokřtila svou novou knihu a prozradila, co ji trápí.

Blonďatá kráska navštívila po delší době své rodné Slovensko. Křtila tam totiž svou knihu “Všechno, co jste chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top“. Kniha je osobitým návodem, jak si udržovat štíhlou linii, vyrovnávat se se stresem a žít spokojeně, šťastně a zdravě. Topmodelka všem přítomným vyrazila dech. I když za čtyři roky vstoupí mezi padesátnice, vypadá naprosto famózně.

Adrianu proslavila kampaň na podprsenky Wonderbra, kde vystřídala Evu Herzigovou. Od té doby se stala žádanou modelkou a pózovala v kampaních mnoha světových značek.

Modelka je v osobním životě spokojená. I když se zatím nedočkala vytouženého děťátka. Kvůli dobře rozjeté kariéře své mateřství dlouhá léta odkládala. A teď už to přirozenou cestou nejde. Přesto to ale nevzdává. Dlouhých třináct let žila s francouzským fotbalistou Christianem Karembeuem. Jejich manželství skončilo kvůli hektickému životnímu stylu. Spekulovalo se, že opravdovým důvodem byl fakt, že neměli děti.

V červnu 2014 se Adriana podruhé vdala. Jejím manželem se stal marocko-francouzský milionář Aram Ohanian. S ním se jí podařilo otěhotnět, avšak v sedmém týdnu bohužel potratila. Přirozenou cestou se jim miminko nedaří, a tak vyhledali odbornou pomoc. „Velmi bychom chtěli děťátko. Mám za sebou dvě umělá oplodnění. No nezdařila se. S manželem se stále naplno snažíme a zkoušíme to. Když to nevyjde, tak bychom chtěli určitě dítě adoptovat,“ prozradila Adriana časopisu Nový Čas.

Modelka je ochotna vyzkoušet jakoukoliv možnost. Čas už bohužel nejde vrátit zpět a tak doufá, že jí osud vlastní miminko dopřeje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také