TopStar

27. července 2017 16:08

vedran

Svět čeká na nového Bonda, Tom Hardy je v kurzu nejvíc

Tom Hiddleston, Charlie Hunnam, Michael Fassbender nebo Jack O’Connell. Spekulace o novém agentovi 007 neznají mezí. Kdo však bude ten pravý? Zatím to vypadá, že volba může padnout na Toma Hardyho.

Doposud byl horkým kandidátem na roli nového Jamese Bonda Charlie Hunnam. Je to pravděpodobné, sexy Angličan s obstojnou filmografií, pronikavým pohledem a nesporným talentem. Proč by ne? V poslední době je však středem zájmu britský herec z umělecké rodiny Tom Hardy, který by byl podle valné většiny ideální volbou na roli Jamese Bonda po odchodu současného agenta Daniela Craiga. Není tajemstvím, že Hardyho spojuje mnoho úspěšných projektů a dlouholetá spolupráce s britským režisérem Christopherem Nolanem.

Magazín The Wrap cituje vyjádření megalomanského režiséra.

„Bude prostě perfektní. Je to fakt,“ nechal se slyšet oscarový režisér. Podle Nolanových slov se již několikrát s produkcí „bondovek“ scházel a neodmítá ani svou účast v budování projektu do budoucna: „Velmi rád bych s nimi spolupracoval, ale je tu jedna podmínka: musí mě potřebovat.“

Fanoušci však nezapomínají ani na Bond girl, kterou si může zahrát zpěvačka Rihanna, co by konkurentka Halle Berry, modelka Rosie Huntington-Whiteley nebo jedna z nejkrásnějších žen 21. století Margot Robbie.

Připomeňme si, že Tom Hardy ztvárňoval role už ve třech snímcích Christophera Nolana: „Počátek“, „Temný rytíř povstal“ a nejnovější válečný trhák „Dunkerk“. Taktéž se účastnil špionské komedie „Tohle je válka!“, kde spočinul po boku Reese Witherspoon.

Daniel Craig přijal naposledy roli agenta 007 v pětadvacátém díle celé série, potvrzeno to však stále není a Hardy má tedy šanci se zapsat do podvědomí fanoušků v tomto jubilejním díle. Natáčení započne nejspíše v první polovině příštího roku, ovšem ani křeslo režiséra stále není obsazeno. K premiéře by mělo dojít na podzim roku 2019. Že by proběhlo další úspěšné spojení jednoho z nejžádanějších herců a nejlépe hodnoceného režiséra?

Autor článku: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek

Přečtěte si také