TopStar

17. srpna 2018 09:00

Ilona Blašková

Světová topmodelka a módní ikona Eva Herzigová zavítala do Prahy!

Přiletěla speciálně kvůli novému módnímu časopisu, který také zároveň pokřtila. Našemu Top Staru prozradila spoustu zajímavostí. Třeba kde bude trávit poslední dny volna a také s kým.

Vzpomíná si Eva Herzigová na své první focení pro tento módní časopis? Kde to bylo a kdy? „Mé první focení bylo pro pařížský Vogue. Pamatuji si, že mi tam rovnali vlasy a ja jsem z toho byla hotová, protože mám vlnité vlasy. Říkala jsem si, že to nejsem já. Já jsem fén nikdy nepoužívala,“ odpověděla Eva.

Učí své děti, aby žili ten střídmý život? Vědí, že je jejich maminka známá? „Já se s dětma nebavím o tom, co dělám. Jim to někdy dojde, jako proč nás fotí. Ale já t s nimi vůbec neprobírám. Ani s mou rodinou. Vždycky když jsem se vrátila domů, tak jsem prostě byla zase Evou, co vynášela odpadky a umývala nádobí. Úplně normální rodinné vztahy,“ řekla.

Kde je Eva Herzigová doma? „Já si myslím, že doma jsem tak, kde jsou doma mé děti. Já jsem procestovala celý svět. Když už toho procestuješ takhle hodně moc, tak ti najednou přijde, že záleží na tom, kde se cítíš nejlépe. A já si myslím, že se nejlépe cítíš ve své kůži,“ prozradila modelka.

Jaká byla rekce jejího muže, když ho vzala poprvé do Litvínova? „Dobrý. Tam je rodina. Já si myslím, že se to v Litvínově zlepšuje. Nesmíte projíždět kolem toho Staliňáku no. My jsme tam nahoře v lese, takže dobrý. On je taky tam někde z lesa,“ řekla se smíchem.

Sdílejte článek